automoto.ee foorumid

Täisversioon: Jaapani lennuk... Bluedogi NS125f(50R)...
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Pole hullu ju ,ega sina sellest mingit kahju ei saa... Aita parem kaasa mõelda ,et kuidas bike paremaks teha...

Ja lube hakkan juba nii umbes 2\'he kuu pärast tegema ,nii et kaua ma sellega ei jorista...
Update: Omme teen ka pilte ,aga täna sai ikka päris palju tehtud... Nimelt on asi peaaegu koos(va gondlid) ,mis vajavad veel tugevalt tööd... Ja ka juhtmestik ,mis ajab mul klotsi niivõrd kokku ,et tahaks ropendada ja kõvasti..

Aga tegelikult on postitusel point ka... Nimelt kas mõni elektrik viitsiks teha joonise ,et kuidas panna aku pealt 5 led pirni põlema ,sest kui aus olla ,siis juhtmeid ma oskan ühendada ,aga seda ma välja ei mõtle ,et kuidas see asi käib ja ise käkkima ka ei taha hakata...
Mida need led pirnid valgustama hakkavad ?
Miks peab seda tegema aku pealt ?
Palju lahedam on ju kui keerad syyte sisse ja siis läheb tööle led\'id....

BlueDog Kirjutas:Aga tegelikult on postitusel point ka... Nimelt kas mõni elektrik viitsiks teha joonise ,et kuidas panna aku pealt 5 led pirni põlema ,sest kui aus olla ,siis juhtmeid ma oskan ühendada ,aga seda ma välja ei mõtle ,et kuidas see asi käib ja ise käkkima ka ei taha hakata...
No ,enamvähem niimoodi see asi tööle hakkabki ,aga eraldi nupust loomulikult... Aga ,miks peab just läbi süüteluku asi käima... Ma just mõtlen ise nii ,et asi töötaks ka siis kui võtit ees pole...

EDIT: Põhja tahan valgustada...
Muidu ei näe sõita ?


BlueDog Kirjutas:EDIT: Põhja tahan valgustada...
Ei Big Grin
Milleks on vaja siis põhja valgustada ? Et, tsikkel oleks lahe ning läheks väikestele rolleri tatikatele peale ?

* korgits paneb ka igavese hunniku led\'e tsiklile .....kyll aga näidikutele kuna originaal valgustus lõpetas töö lepingu.

BlueDog Kirjutas:Ei Big Grin
Põhja on vaja tegelikult valgustada selle pärast ,et siis on hoopis suurte meeste ees millegagi kekata... Ja endal on ka sellist asja huvitav vaadata... Kujuta ette sellist varjanti ,et seisad keset maanteed ,kuuled häält ,näed tsikli esituld kauguses ,vaatad ligemalt ja näed ka ilusat sinist kuma selle tsikli all... See on ilus ,lihtsalt ilus...

BTW: Ma vihkan plastik käki tatte ,hea meelega võtaks poolte käest ära ja annaks kesta peale...
Mis asi on suured mehed ? Usu mind ....super baigi vendadel on naljakas vaadata sind . Minu arust ilusat seal pole mitte midagi ...nõme ja rõve....sellisel arvamusel on enamus inimesed Smile


BlueDog Kirjutas:Põhja on vaja tegelikult valgustada selle pärast ,et siis on hoopis suurte meeste ees millegagi kekata... Ja endal on ka sellist asja huvitav vaadata... Kujuta ette sellist varjanti ,et seisad keset maanteed ,kuuled häält ,näed tsikli esituld kauguses ,vaatad ligemalt ja näed ka ilusat sinist kuma selle tsikli all... See on ilus ,lihtsalt ilus...



Peegli ees seisid kui seda lauset välja mõtlesid ?

BlueDog Kirjutas:BTW: Ma vihkan plastik käki tatte ,hea meelega võtaks poolte käest ära ja annaks kesta peale...
Kle korke ,kui ma nüüd hästi meelde tuletan ,siis sa oled noorem kui mina... Võin ka kõvasti eksida... Teiseks: Kas sa tõesti arvad ,et mul polegi ba´ikeritest eelkäiaid ,kõik on öelnud ,et kui on ilusasti tehtud ,siis on nn ILUS... Ja palun jäta nüüd enda arvamused enda teada ,mul on siiber juba...
BlueDog Kirjutas:Kle korke ,kui ma nüüd hästi meelde tuletan ,siis sa oled noorem kui mina... Võin ka kõvasti eksida... Teiseks: Kas sa tõesti arvad ,et mul polegi ba´ikeritest eelkäiaid ,kõik on öelnud ,et kui on ilusasti tehtud ,siis on nn ILUS... Ja palun jäta nüüd enda arvamused enda teada ,mul on siiber juba...

Korke on kahjuks vanemRolleyes
Aga mida Te vaidlete, BlueDog\'il on õigus panna oma tsikklile mida tahab!
Ja kes teab elektrist rohkem võiks teda siis aidata ja öelda mida teha tuleb!

Edu tegemisel!
Et, vanem ? ...No siis järelikult targem peaksid olema Big Grin .......aga vist mitte Wink ....Teine kord kui fyysika tunnis istud siis ära syga mune aga kuula mida õpetajal on öelda =)

Led pirnid on 3,2 volti või siis 3,5 volti............seega lihtsam varjant oleks panna 3 led\'i jadamisi ....ja siis veel 3 ledi jadamisi =) ......ära unusta ,et led\'il on tähtis polaarsus....pikem ots led\'il on pluss=)

Nii imelihtne see oli ........

BTW .....led pirnid ei anna lisa võimsust ....annavad lihtsalt pedemajaka välimuse =)

BlueDog Kirjutas:Kle korke ,kui ma nüüd hästi meelde tuletan ,siis sa oled noorem kui mina... Võin ka kõvasti eksida... Teiseks: Kas sa tõesti arvad ,et mul polegi ba´ikeritest eelkäiaid ,kõik on öelnud ,et kui on ilusasti tehtud ,siis on nn ILUS... Ja palun jäta nüüd enda arvamused enda teada ,mul on siiber juba...
korgits Kirjutas:Et, vanem ? ...No siis järelikult targem peaksid olema Big Grin .......aga vist mitte Wink ....Teine kord kui fyysika tunnis istud siis ära syga mune aga kuula mida õpetajal on öelda =)

Led pirnid on 3,2 volti või siis 3,5 volti............seega lihtsam varjant oleks panna 3 led\'i jadamisi ....ja siis veel 3 ledi jadamisi =) ......ära unusta ,et led\'il on tähtis polaarsus....pikem ots led\'il on pluss=)

Nii imelihtne see oli ........

BTW .....led pirnid ei anna lisa võimsust ....annavad lihtsalt pedemajaka välimuse =)

BlueDog Kirjutas:Kle korke ,kui ma nüüd hästi meelde tuletan ,siis sa oled noorem kui mina... Võin ka kõvasti eksida... Teiseks: Kas sa tõesti arvad ,et mul polegi ba´ikeritest eelkäiaid ,kõik on öelnud ,et kui on ilusasti tehtud ,siis on nn ILUS... Ja palun jäta nüüd enda arvamused enda teada ,mul on siiber juba...
Mul pole sellest sooja ega külma kumb teist vanem on.Aga LED-tehnika.Alustasin Led küljevalgustite müüki aastal 97.Ja küll ei tea,et mõni neist pirni kujul oleks lahendatud.Idee seal ju hoopis teine,omadusedki teised.Seepärast need rekkameestele ja bussimeestelegi meeldisidki.Hoolimata oluliselt suuremast hinnast tollal.Tegelikult loo moraal selles,et Teie omavahelist kemplemist satub ehk lugema ka asjasse mittepuutuv tegelane ja teisalt kas omavaheliste arusaamatuste silumise kohaks see foorum mõeldud on.Sõbrad,soe juba õues,saage kokku,võtke väike õlu ja tuntke asjast ja elust mõnu.
Lehti: 1 2