automoto.ee foorumid

Täisversioon: Otsin ühte vanat filmi
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ega keegi ei tea kas kuskilt oleks võimalik osta või alla tõmmata Eldar Rjazanovi filmi \"Ettevaatust, auto!\" eriti huvitaks digitaalsel kujul (dvd, divx) sobib ka vhs aga hea kvaliteediga.
SIIN lehel on hästi palju vene filme ja multikaid.
Ja ka see film on olemas
http://film.arjlover.net/film/beregis.av...ya.cd1.avi
http://film.arjlover.net/film/beregis.av...ya.cd2.avi

NB! Seda pea meeles, et sealt tohib tõmmata ainult öösel kella 1.00 kuni hommikul 7.00.
Mul on see DVD olemas.Võin saatta.Kuid tahaks DVD \"Keskpäevane praam\" vastu saada.
Mul on \"Keskpäevane praam\" ainult vhs kujul olemas.
kalevpoeg Kirjutas:Mul on see DVD olemas.Võin saatta.Kuid tahaks DVD \"Keskpäevane praam\" vastu saada.
\"Keskpäevane praam\" ei ole ametlikult DVD-na välja antud.
Eesti filmide kohta mis DVD-na saadaval saab teada SIIT
nymmik Kirjutas:\"Keskpäevane praam\" ei ole ametlikult DVD-na välja antud.
Eesti filmide kohta mis DVD-na saadaval saab teada...

Jah, nii ta on. Võrreldes muumaailmaga on eestifilmi kuldajastu oma VHS\'ide ja DVD\'ga küllaltki ajast maas.Ja isegi kui midagi tekib,sageli kvaliteet on vaat kehvem kui VHS\'il.Tean kogemustest.Ise olen juba loobunud peaaegu Eesti filmidest ja ostan kokku Prantsuse vanu filme.Peale kauba on Eesti filmid kole kallid.Keegi võiks asjasse korda lööma hakata Eestis.
DVD\'ele saab panna ka muud keeled peale ja sellega turgu tunduvalt suurendada,on ju Eesti EU\'s! Ise ma sellega küll hakkama ei saa.

Mis nüüd puudutab Olaf\'i probleemi siin on üks Võru Video äri kus on päris hea valik ja võibolla saab sealt posti teel ka midagi tellida. Vaata siia.
Minu DVD (ise originaalist ümber tõmmatud DVDshrink\'iga/nero) on ainult vene keelne ja vist NTSC süsteemis, samas sinu VHS on ju PAL\'is.Oleks DVD PAL\'is poleks probleemi, kuid VHS\'iga on liiga palju jändamist läbi converterite.Kui siiski väga minu oma tahad, siis pm mulle.

Oleks kuskil Eesti keelne filmi foorum...

ressu

Kellegil JAHT VENEMOODI 2 pole w.Isa tahaks naha+__+
Kallid on nad selle pärast, et digitaliseerimine maksab palju ja tiraaz on meeletult väike. JA mitte Eestlane ei osta never meie filme, minu Usa sugulased vaatasid \"Siin me oleme\" ja nad ei saanud mitte midagi aru, sest pole NL ajastus elanud.
kalevpoeg Kirjutas:
nymmik Kirjutas:\"Keskpäevane praam\" ei ole ametlikult DVD-na välja antud.
Eesti filmide kohta mis DVD-na saadaval saab teada...

Jah, nii ta on. Võrreldes muumaailmaga on eestifilmi kuldajastu oma VHS\'ide ja DVD\'ga küllaltki ajast maas.Ja isegi kui midagi tekib,sageli kvaliteet on vaat kehvem kui VHS\'il.Tean kogemustest.Ise olen juba loobunud peaaegu Eesti filmidest ja ostan kokku Prantsuse vanu filme.Peale kauba on Eesti filmid kole kallid.Keegi võiks asjasse korda lööma hakata Eestis.
DVD\'ele saab panna ka muud keeled peale ja sellega turgu tunduvalt suurendada,on ju Eesti EU\'s! Ise ma sellega küll hakkama ei saa.

Mis nüüd puudutab Olaf\'i probleemi siin on üks Võru Video äri kus on päris hea valik ja võibolla saab sealt posti teel ka midagi tellida. Vaata siia.
Minu DVD (ise originaalist ümber tõmmatud DVDshrink\'iga/nero) on ainult vene keelne ja vist NTSC süsteemis, samas sinu VHS on ju PAL\'is.Oleks DVD PAL\'is poleks probleemi, kuid VHS\'iga on liiga palju jändamist läbi converterite.Kui siiski väga minu oma tahad, siis pm mulle.

Oleks kuskil Eesti keelne filmi foorum...
Lisan, et nõukogude aegset Eesti rahvast elab siiski küllaltki palju välismaal ja enamusel on ka interneti võimalus olemas,pole netist (isegi ebay on tühi) suurt midagi leidnud,kindlasti Tallinna Kaubamajas on kuid...
Pole ise eestis olnud juba pea 10 aastat ja net on ainuke koht kust ostaks.