automoto.ee foorumid

Täisversioon: süüde
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Oleks 2 küsimust.
Esimene puudutab Yamaha YZ80 süüdet. On olemas süütepool ja elektroonika box. Aga ei oma mingitki infot nende kohta. Peal on mitsubishi logod mõlemal. Oleks vaja vähemalt skeemi.

Teine puudutab Cz125 süüdet. Tahaks teada, mis süüde neil peal käis, ise pakuks, et motoplat. Kas keegi oskaks öelda, kus sellist saada?

Bitikas

vootele Kirjutas:Oleks 2 küsimust.
Esimene puudutab Yamaha YZ80 süüdet. On olemas süütepool ja elektroonika box. Aga ei oma mingitki infot nende kohta. Peal on mitsubishi logod mõlemal. Oleks vaja vähemalt skeemi.

Teine puudutab Cz125 süüdet. Tahaks teada, mis süüde neil peal käis, ise pakuks, et motoplat. Kas keegi oskaks öelda, kus sellist saada?
Selle CZ ga on jahh nii, et MOTOPLAT süüde, sinna ma usun saab kasutada(ei ole 100% küll kindel) mingit muud tavapooli - mul omal ka zetil motoplat!
Selle Yama süütepooli ja kommutaatoriga ei ole sul küll suurt peale hakata, süütemäng pisu teise ehituse ja süsteemiga tundub, skeemi pole ma isegi suutnud leida kui staator laiali lendas Yamul! Muide nende Yamu juppide äramüümisele pole mõelnud - tagasihoidliku summakse eest võtaks omale tagavaraks - kui toimivad muidugi!?