automoto.ee foorumid

Täisversioon: jama võrriga......:S
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

melku14

selline jama et võrr läheb tööle aga sitemini kui ennem ja siis natuke töötab sureb ära segu kruvi olen keerand süütega ka mölland säde on võimas aga kui hakkab välja surema siis pumpan bena või ei pumpa ikka sureb ära.....küünla tõmmab vahepeal märjaks ja vahepeal ka mitte.....mul mõistus otsasSad[color=red]
arvatavasti karburaatori jama ikkagi. Kindluse mõttes vaheta küünalt ka.

melku14

nuu ma ei kujuta ette karbussi puhastasin ära düüs ja kõik ma lissalt ei tea enam.....
puhasta bensukraani settepott ära

Dream

Asi võib olla veel selles et säde kaob vahepeal ära,või ei saa piisavalt õhku.Mul oli ka võrr ja mähis oli läbi ja säde kadus vahepeal ära.Vaata ka õhufilter üle,proovi ilma korra käima panna ka
muidugi v6id ka kondeka üle vaadata

mati

Kuidas võrr sul välja sureb, gaasi andes?
katse-eksitus meetod aitab alati. laena mõne sõbra võrrilt korraks karburaatorit ja vaata kas asi muutub. sama võid teha ka süütemähisega.
isandpauk Kirjutas:katse-eksitus meetod aitab alati. laena mõne sõbra võrrilt korraks karburaatorit ja vaata kas asi muutub. sama võid teha ka süütemähisega.

Hmm, siis võib juba ültse terve mootori laenata ja vaadata ,et äkki on viga raamis Big Grin
Või veel parem - sõbra võrri laenata ja vaadata, äkki on viga hoopis lenksu ja sadula vahelises tsoonis.
[quote=isandpauk]
katse-eksitus meetod aitab alati. laena mõne sõbra võrrilt korraks karburaatorit ja vaata kas asi muutub. sama võid teha ka süütemähisega.

ärge kiusage midagi täitsa õige jutt isegi teinud nii aga sageli on tõesti viga sadula ja liksa vahelises tsoonisBig Grin