automoto.ee foorumid

Täisversioon: MURAVEI
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

muravei3

Tahaks teada mitu käiku on muraveil sel kolmeratalisel?
4 käiku ederpidi + 4 käiku tagurpidi
Peaks nagu 1 tagurpidikäik olema. Mitte neli mis krt jutt see on?
Võibolla oli ka aint 1 tagurpidi aga 4 käiku õiget pidi on kindlasti

BurnStreet

Natuke OT, aga kas keegi äkki teab, kas Muraveid praegu ka Venemaal toodetakse, ükskõik kas siis 2- või 3-rattalisel kujul? Huvitav, kas teda Eestis uuest peast osta saaks?
Uuematel ei oska öelda, aga v.a 1981 on tagasilla reduktoris revers, teoreetiliselt peab olema ka tagurpidikäike nii samapalju kui edaspidigi. Järelikult on 4 käiku tagasi. Ise ei ole tagurpidi üle esimesekäigu sõitmist praktiseerinud ja ka kiiremat tagurdamist vajalikuks pidanud, see oli küll ~15 a. tagasi kui viimati enda kolmerattalisega külavahel ringi kärutasin, ootab teine nüüd kuuris kola all paremaid aegu.
vanal ei ole A kat. Sad

hotrod

mhm diffris on see varjant et akkab teistpidid tööle ja nii edas, kui ka tagurpidi on 4 käiku..

aleks66

mida te ronitte siia soovitusi andma kui ei tea asjast mitte midagi .ktr kuda saab differ tagurpidi toole hakkata???ma tahaks seda meest naha kellel on differ tagurpidi toole hakkand!!!sa tead uldse mis asi on differ akki sa motlesid taga ratta selle all???:lolBig Grin
Me kõik oskame sõnu närida. Kui Sulle see meeldib, siis tee seda, aga mitte palun siin.

Asp

Tsitaat:Originally posted by aleks66
mida te ronitte siia soovitusi andma kui ei tea asjast mitte midagi .ktr kuda saab differ tagurpidi toole hakkata???ma tahaks seda meest naha kellel on differ tagurpidi toole hakkand!!!sa tead uldse mis asi on differ akki sa motlesid taga ratta selle all???:lolBig Grin
ikkagi neli käiku tagurpidi on jamps juttBig Grin
4 edasi 4 tagasi reevers on reduktoris tainas

JB

Linnapoisid minge tegelege oma mopeedidega edasi. Kui vanemad ja targemad ütleved, et tagasillas on reevers, siis vaatake tehnikaleksikonist enne üle, mida sihuke asi endast kujutab ja siis tulge siis mölisema. Hea oleks, kui mõnel argumendil tõendusmaterjalid kah oleks.

Ja kellel asja vastu rohkem huvi on võiks traktoritega kah tutvuda. Lugege neil kah käigud üle.Toungue

Onix

eee...
mul on muravei ja edasi ja tagasi on 4 käiku...tagasild hakkab lihtsalt teist pidi vedama...ja mu mul võtab ta kuni 90 km/h välja
aga mis mõttega on 4 tagurpidi? ega keegi ei hakka sõitma nt. kolmandaga kuskil teel

Onix

no se on tuula mootoriga ja tuulal pole tagakäiku...ja kuna muravei on suur siis on tal ka vaja tagurpidi sõita Cool
hei udud lugege teemat-juttu on KOLERATTALISEST ja sellel on tõepoolest 4 käiku nii edasi kui tagasi ja siiani kõigil mudelitel mis mulle persse alla sattunud on....:mad:
ja kui on isegi tuula mootoriga siis pole vahet-sest tagurpidikäik tuleb eraldi kastist
muraveil on neli käiku edaspidi ja neli küiku taguroidi vähemalt meie omal küll on
mirko, kas sa üldse vaatasid ka millal on selles teemas viimati postitatud? Ja seal saidi oma vastused kätte!
mul on muravei ja sellel neli tagurpidi