automoto.ee foorumid

Täisversioon: K: Kas dokumentideta autot saab kindlustada?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere

Probleem selles, et vaja transportida umbes 100 kilomeetrit dokumentideta vana autot. Kahjuks mul treilerit ei ole ja nii otsustasin seda teha jäiga ühendusega ehk kolmnurgaga. Aga olen kuulnud, et ka transporditaval autol peab kindlasti kindlustus olema. Aga kas saab seda vanakest kindlustada, kui ta dokustaate enam pole?

Või oleks keegi nõus mulle maruodavalt Tartus kolmapäeva pärastlõunaks sõiduauto treilerit laenama?

Kiireid ja adekvaatseid vastuseid oodates,
Dokumentideta autot kindlustada ei ole võimalik.

Dad.
saab küll, kui tahad, siis võid ka oma isarõõmud või kinga tallad ära kindlustada, kuid liikluskindlustust ilma kehtiva teh. passi, ja omaniku volituseta teha ei saa.
Kas on nii haruldane auto ,et pole nummert laenata?Kui sõiduks läheb saab enne vähe luuret ka teha.
Kuule Jurka võta ajud pähe, 100 kilti on võrdlemisi pikk maa ja on suht väike võimalus, et seal ühtegi võmmi liikumas pole. Nii et võltsnumbrid võid maha matta... Kuigi jah see on kah võimalusToungue
Muuseas, kas autole ei saa kusagil dokumente taotleda selliseks tegemiseks? Nagu eriluba vms.
NII AUSAD ,NII AUSAD ME OLEME! Keegi pole käskind nr võltsida . Sama marki auto nr külge ja kui sa ise just ei palu ei hakka sind keegi su vana romuga n...ma. Iga üks teeb nii kuidas oskab .Olen teisaldand autosi sellisel meetodil paarkümmend aastat ja pole veel menti ligi tõmband.
dad Kirjutas:Dokumentideta autot kindlustada ei ole võimalik.

Dad.

Vastus käes, teema lukku.