automoto.ee foorumid

Täisversioon: volga DIISEL
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

skorpion3

täna netis ringi surfates leidsin sellise relva nagu volga diisli, kas keegi oskas selle mudeli kohta rohkem pajatada, aastast oli kuskil 77 ve midagi. et palju kw on ja kütusekulu Big Grin ja muud huvitavat
Lugupeetud diislihuviline! Volgadele on aegade jooksul mitmeid erinevaid diiseljõuallikaid paigutatud.
Antud teemat on mõnevõrra lahatud Volga.ee foorumis vastava punkti all.
Kuid tõlkimata materjali on netis muidugi rohkem. Head uurimist!
Selline relv on täiesti saadaval. Osta ära, proovi järgi ja räägi teistele ka Smile
Venelased eksportisid Belgiasse Volgasid ilma mootoriteta,seal pandi neil spets valatud sidurikoja kaasabil Peugeoti 2,1D ja 2,3D mootorid vahele.
Minulgi üks universaal hoovis.Peale mootori ja sidurikoja eemaldamist läheb (diisel)dokumentidega kere müüki 3000kr.eest.
Mootori paigaldan Uazile,sest siis kerkib Uazi hind 10000kr võrra.
Volgale ju lihtne mistahes tagaveolise diiselmootorit koos käigukastiga installida,uazile aga keerukas.
mul on nissani diisel 21 peale pandud kütust võtab ca8 l 100km kiirust olen saanud 150-160
Sain just 24-02 omanikuks,,,aga mootor on puudu,,2 l diisel ,,sain auto tasuta,,aga omanik oli mootori juba enne ära andnud ,,nüüd otsingi mootorit,,kas mootor peab olema originaal,,või võib panna mingi muu auto oma ka ,,või üldse bensiinimootor äkki?
Minu soovitus on volgale peale ikka diiselmootor koos käikariga otsida.
Kas mersu,nissan,ford,peugeot vms.tagaveolise masina oma.
Kuna diisel passis maksab juba raha.Diiselmootori paigaldusel kui kõik on korrektselt teostatud,maksab ainüksi ekspertiis tuhandeid(ca 3000kr).
Kui passis 2,0D siis 2,0 mootor otsi ka,et ülevaatustel jama ei tuleks.
muideks mul diiseli dokud üle.Cool
Siin Vene internetist värskelt leitud pilte diisel-Volgast
http://wwwboards.auto.ru/retro/213785.html