automoto.ee foorumid

Täisversioon: Soovitage tsiklit algajale
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
1. peaks olema odav
2. võiks olla automaatkastiga
3. soovitavalt selline vanamoeline

rohkem esialgu ei oska miskit tahta
hind mis väljakäiksid??

puna

Odavat ja automaatkastiga??
Automaatkastiga leiad aint rolleri!
Hetkel ei tule nagu pähe tsikkel mis on automaat kastiga

liru

automaatkastiga pole enam tsikkel ju... osta siis juba endale roller!
Müstika, mis masinat siin taga aetakse? Äki tahab kodanik MAV saada tsiklit automaatkastiga (manuaal kuid naisuke vahetab taga käike) hoopis??

Müstika
Eesti Kaitsevägi kasutab automaatkastiga tsikleidSmile. Tapa Väljaõppekeskuses ja Sidepataljonis näiteks. Olen sellistega kokku ~3000 km läbinud, liiguvad küll. Rollerist on asi kaugel...
Husqvarna 258 MT (250 Automatic)
jep sai ise ka aega teenides, neid krossikaid uuritud, kuid mettaliotsija oskad kommenteerida nende lagunemist, öeldi et pidid suht lagunema need husqvarnad!
See Husqvarna Automatic ei pruugi olla eriti odav ja kättesaadavSad. Pigem õppida käiguvahetus selgeks.
Muidu olen näinud auto24s müügil ka automaatkastiga 125cm3 tsiklit

puna

Automaatkastiga tsikkel pole enam tsikkel kiirendus mõnu jääb ära automaatkast on naistekas...

k.s

et et sa võiks edale muretseda selle stella automatiki see on automaat. aint mitte sikkel, aga noh sõita saab
Näiteks on selline mopeed nagu Stella automaat,läheb päris erksalt edasi ja hind ka nii enam vähem.Aga Sulle vist mopeed ei istu?

jawajawa

osta võrrr kui sul siukesed nõudmised on...............

indrek(clubmb)

jawajawa Kirjutas:osta võrrr kui sul siukesed nõudmised on...............


Inimene ju ütles, et tahab mootorratast. Kui sa oma võrriga (nime järgi arvan, et Jawa) sõita tahad, siis sõida.

Kui mees ütles, et tahab mootorratast ja autom. kastiga, siis pole teie asi kommenteerida, et sellist pole olemas ja miks selline.


Näed on olemas - pooled postitajatest siin täitsa lambad ju, kes vastupidist väidavad.

Ja odav - see on suhteline. MAV i tundes/teades arvan, et ta ei rääkinud just paarist tuhandest kroonist
indrek(clubmb) Kirjutas:Ja odav - see on suhteline. MAV i tundes/teades arvan, et ta ei rääkinud just paarist tuhandest kroonist

Hinnaklassi oleks võinud siis ära märkida. Oleks ehk vähem jama vastuseks tulnud...

iz3

ma arvan ,et sa äkki parem otsi poolautomaat, sest need minu arust kõige paremad algajaleBig Grin

äkki mingi 125 või voshod K 175A
Aru ma ei saa, mida te seda käiguvahetust kardate kui vanakurat välku? Pagana mõnus on sidur ära lahutada, vana ning ajast ja arust käik välja võtta ning uus ja värske sisse panna Big Grin GAZ 51 korral kaasnevad selle kõigega veel nostalgilised helid Wink

Paljukese aega siis automaadid üldse moes on olnud? Meerikamaal veidi jahh, aga Vanas Maailmas ülinatukene.

Mina tahan ikka iga liikuriga ISE käiku vahetada.

iz3

vot mina nõustun sinuga täielikult, kiirendusmõnu kaob automaatkäikudega.....aga ma lihtsalt arvasin, et algajal oleks parem poolautomaadiga
Esmalt tundub mulle, et teema algataja on täielikult haitunud.

Teiseks: ei soovita algajale mingit mitte mingil juhul automaatkäigukastiga jawa 50ccm. Kuna see käigukastike on suht nõrgake samas ei ole ka varuosasid saada. Tutvusin selle olukorraga kui alustasin endale selle masina otisngutega.

Teiseks soovitaks ikkagi tavalist tugevat käigukasti. Teeks siin mõttepöörde ja käsiks häid manuaal käigukaste.
SRY offtopicu eest, aga gaz 51 käigud käivad ilma igasuguste raginateta kui ilusasti topeltsiduriga (allavahetades vahegaasiga) käike vahetada.
Lehti: 1 2