automoto.ee foorumid

Täisversioon: zaz968 - probleemid juhtmetega
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

maffia933

tere...mul siis selline probleem et on hoovis zaz968 va.80
oleks siis vaja teada kuhu läheb üks juhe millele ma paarilist ei leia(2 otsaga kõris juhe) üks ots on lilla ja teine oraanzikasneed lähevad kuhugile käigukasti poole läbi kere...aga ma ei leia otsa kus kohast see ära lõigatud on: / äkki oskate öelöda kuhu need lähevad kuna sapikas käima ei lähe..st starter ei hakka vedama je need ainukesed juhtmed mis seal lahti veel on...
kui see teema vales kohas on siis liigutage seda Smile
tagurpidikäigu andur käigukasti küljes?

maffia933

kah võimalik aga kuhu kohta need käivad?...mul pole sellest õrna aimugi...aga mingi kala tekkis ka nyyd...sain niikaugele et juhtmed on õigesti ühendatud ja taha tekib mingi klõks kui starterit anda...aga see tuleb sealt jagajast vasakule poole jääva karbikese seest(seina peal)...on kellelgi aimu milles viga olla võib?
kui selle karbi peal on tähed PC mis tähendab starterirelee siis see relee võib vigane olla või siis mõni juhe seal valesti või siis starter ise vigane, ei mäleta ZAZi kuigi kunagi ammu sai üks selline(minu esimene autoSmileüles ehitatud. tagasikäigu tule juhtmed ssaavad alguse käigukastist ja peavad jõudma tagumistesse valgetesse tuledesse, kuskilt peab ka vool sinna saama. Kas lüliti annab tulele massi või voolu, ei tea hetkel öelda

maffia933

aga mis siis saaks kui rele ära võtta pealt?Big Grin ja otse ühendada

maffia933

juhtmed saime niikaugele et kui kruvikas pendiksi kahe jämedama otsa vahele panna hakkab asi vedama Smile aga genekas ei hakka millegipärast laadima: /

Socket

968A-l oli nii, et kui taga kapoti all oleval releel yhendada tagumise rea parempoolne ja esimese rea paremalt teine klemm siis hakkas starter tööle.Nii sai teda tagant käivitada.kui sul sealt läheb tööle siis on sul viga relees vöi syyte lukus.
ma arvan et sa võta see genekas küljest ära ja vaata ega juhtmed katki ei ole seal serva vastus, mis seal juhtmepundi järsul keeramisel on ja vaata ka nende ühendusi, sesistes lähevad need kaunis mustaks, võta lahti ja tee puhtaks.Smile