automoto.ee foorumid

Täisversioon: Nn. \"Hõbekarbi\" otsinguil
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kuna kõik mopeedurid on kindlasti kokku puutunud hõbekarbiga (kommutaator), siis teilt abi vajangi. Enda ratta elektrisüsteem vajab just ühte. Oleksin väga tänulik kui vaataksite oma garaazis sahtlid/riiulid üle. Ainuke kriteerium oleks tähistes. Vajan tähisega 261.3734 või 262.3734.
Tagasisidet oodates
Braueris müüakse, hind on 335.
endal pakkuda küll ei ole, aga hakkas huvitama, et mis need tähised teistest paremad on ?
Või kas sealt tähisest annab midagi tarka välja lugeda ??
Ise pole neile numbritele varem tähelepanu pöörand, lihtsalt tekkis huvi.

Bling Bling

Mul on olemas see hõbekarp koos süütesüsteemiga, generaatoriga. Tee pakkumine ja ma müün sulle maha. Asi töötab väga hästi. Asun Sauel. 55607144 võid ka siia mailida.
tavs Kirjutas:endal pakkuda küll ei ole, aga hakkas huvitama, et mis need tähised teistest paremad on ?
Või kas sealt tähisest annab midagi tarka välja lugeda ??
Ise pole neile numbritele varem tähelepanu pöörand, lihtsalt tekkis huvi.

No minu teada on nelja tähisega hõbekarpi... oh tegelt on neid veelgi, kuid need pole väga levinud ja hetkel vast pole mõtet neid mainida.

Need neli on siis tähistega 251.3734; 252.3734; 261.3734; 262.3734; Neist esimesed kaks on 6V ja viimased kaks 12V. Mul ongi nendest 12V ühte vaja.

Miks ma aga mopeedide teema alt 12V hõbekarpi otsin on see, et need viimased kaks (12V) sobivad ka 6V süütesüsteemile (ehk mopeedile). Aga esimesed kaks (6V) põlevad 12V-ses süütesüsteemis läbi.
rnkx Kirjutas:Braueris müüakse, hind on 335.

Antud hõbekarbid, mida vajan maksavad seal 450.- Ja Raadimotos maksis 350.- Minu jaoks on see ikkagi röövimine.
Aastakese tagasi oli mul neid kohe mitu tükki... kuna sõpradel oli vaja, jagasin lahkest südamest niisama ära. Ja nüüd otsin ise.

Samas kui kellegil on näiteks antud hõbekarp mopeedil ja üldine süütesüsteem on 6V, siis ma võin vastu anda 6V hõbekarbi ja paar krõbisevat kah tasku.
ise oleksin kah huvitatud samast asjast nii et kellel veel pakkuda siis sass.soop@mail.ee meilige kindlasti

doyou

minult saab täpselt 250.- ga

Bling Bling

200.- hõbekarp, 200.- genekas ja magneto. Elan sauel ja tel: 55607144
Kui kellegil on veel antud \"hõbekarp\" üle, andku märku.
vana teema aga ikka, kui kellegil on veel seda "hõbekarpi" müüa siis võiks märku anda. tfg320@gmail.com
ps! t320.. sa pole ainuke Smile
pakkuda selline karp....tahised 2513734
Tegelt mul oleks siuke küsimus ,et kas see 261.3734; 262.3734 need teevad siis 6v 12v we?