automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kus saaks sellist mikromeetrit?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Nimeta

http://www.muller.net/mullermachine/docs/armheight.html

Oskab keegi öelda, kust võiks leida sellist mikromeetrit, nagu pildil näidatud? Sellega peaks saama mõõta sügavust ja mõõteriist ise toetub nagu augu servale. Rolleyes
Nooh kõik oleneb milleks sul teda vaja on, kui sul on mõistlikus vahemikus sügavused (kuni 5 cm) sul on vaja paar mõõtmist teha ja sa asud Tartu kandis, siis saaks Jaanuse käest laenata, kui ilusti paluda. Aga siis kui sul on vaja seda igapäevaseks kasutamiseks siis soovitaksinsul endale selline vidin poest osta, hinnad on umbes 1000 eek ringis, Tartus müüakse sellist kraami töörista poes Ringteel \"epitari\" kaupluse kõrval. Sell teemal on siin foorumis varemgi arutletud, kasuta otsingut ja loed ühteist huvitavat.

Nimeta

http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=10563
sellise teema leidsin

Mul oleks vaja mõõta mingi 2-3mm piirkonnas ja seda väga õrna puudutusega.

,,Nooh kõik oleneb milleks sul teda vaja on, kui sul on mõistlikus vahemikus sügavused (kuni 5 cm) sul on vaja paar mõõtmist teha ja sa asud Tartu kandis, siis saaks Jaanuse käest laenata, kui ilusti paluda.,,

Oot-oot! Äkki kodanik ,,pvr,, valgustaks täpsemalt seda laenamise värki. Omateada küll pole sellist mõõtevahendit enesele soetanud.
Terv.Jaanus
Eks neid kasutajaid, kelle pärisnimi Jaanus on, ole siin rohkem kui üks Wink

Nimeta

Täpsustasin mõõtmispiirkonda - 1 - 1,5mm.
Ise asun Raplas, ehk Tallinna kandis keegi saaks laenata? Või kust täpselt osta?
Jaanus Kirjutas:Oot-oot! Äkki kodanik ,,pvr,, valgustaks täpsemalt seda laenamise värki. Omateada küll pole sellist mõõtevahendit enesele soetanud.
Terv.Jaanus

Andeks Jaanus, ma konkreetses kontekstis mõtlesin jaanus all ennast :$.
Laenamisega on selline värk, et kui sa tartukandis oleksid siis poleks mul kahju seda laenata sulle, aga kahjuks ei taha niikaugele saata teda oma armastavast embusest

Nimeta

pvr Kirjutas:
Jaanus Kirjutas:Oot-oot! Äkki kodanik ,,pvr,, valgustaks täpsemalt seda laenamise värki. Omateada küll pole sellist mõõtevahendit enesele soetanud.
Terv.Jaanus

Andeks Jaanus, ma konkreetses kontekstis mõtlesin jaanus all ennast :$.
Laenamisega on selline värk, et kui sa tartukandis oleksid siis poleks mul kahju seda laenata sulle, aga kahjuks ei taha niikaugele saata teda oma armastavast embusest

Arusaadav.
Tegelikult mul seda mõõteriista nii väga vaja polekski, sest mõõta nagu otseselt vaja pole - kiigu ots oleks vaja lihtsalt teatud kõrgusele fikseerida. Selle jaoks piisaks ka mingist väga täpsest lõigatud tükist. Nt tükk sügavusega 1mm, 1,25mm ja 1,5mm.
(Seda kõike vaja kardi karburaatori nõela kiige seadistamiseks. Enne kiik täpselt mõõtmetega paika ja siis vedruga mängima, et surved paika saaks)
midagi sellist ehk: http://www.zone.ee/avalikftp/pilt.JPG?2
Kui suu on klotsi/augu diameeter, kas lehtkalibrite ja sileda pinnaga ei annaks midagi ära teha ?