automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kes lähevad Vanasõidukite Sajandisõidule 2005!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Küsiks niisama huvipärast, et kes lähevad suursõidule? Ise loodan minna Zaz 968M-iga.
tamar99 Kirjutas:Küsiks niisama huvipärast, et kes lähevad suursõidule?
Valesti küsid! Küsimus peab olema,et: kes ei osale suursõidul???
kui selleks ajaks masina sõitma saan korralikult siis tahaks platsis olla sõidul. Autoks siis http://www.pilt.ee/grahv ja sealt overland

priitk

Mul ka paan vähemalt mingis osas (lõuna-eesti tiir) sõit kaasa teha kõrval pildil leiduva käruga, kui ainult paberid-ülevaatuse korda saab.
PlyVal64 Kirjutas:Valesti küsid! Küsimus peab olema,et: kes ei osale suursõidul???

heameelega läheks kui oleks mõni ilusti taastatud uunikum ette näidata Rolleyes
aga kindel on see, et tulen võrru-antslasse teid vaatama Smile
wax Kirjutas:
PlyVal64 Kirjutas:Valesti küsid! Küsimus peab olema,et: kes ei osale suursõidul???

heameelega läheks kui oleks mõni ilusti taastatud uunikum ette näidata Rolleyes
aga kindel on see, et tulen võrru-antslasse teid vaatama Smile

Aga nysa,m412? Miks need ei sobi? Ise samuti läheks almaga aga pole valmis, lähen seebikaga - parem kui ültse minematta jättaWink
Plaanide kohaselt peaksin minema 1975 aasta VW 1302-ga.
ET-600 ja õllekastid igaljuhul stardis!

õllekastid siis eelkõige raskuseks, sest taguots on tal tõesti sulgkaalus!
tamar99 Kirjutas:Aga nysa,m412? Miks need ei sobi? Ise samuti läheks almaga aga pole valmis, lähen seebikaga - parem kui ültse minematta jättaWink

Nysa on 1989.aasta väljalase ja uunikumist seega vägaväga kaugel.
Aga 412 roostetab Rolleyes http://pildid.audiclub.ee/pprz/16.04.05h...20copy.jpg
Minu seebikarp on aastast 1988 ja öeldi, et sobib sajandisõidule.
Pool sajandit vana IZ-49-ga plaan osaleda sajandisõidul.
Olen tulija oma 1965a. M408-ga. Muidugi vedrud ja amordid pean nii pikaks sõiduks enne ära vahetama, sest muidu võtab teelpüsimine suure higimulli otsaette.
Mina lähen 1968. aasta külgkorviga K-750 MV-ga, siis ei pea koguaeg telefonile vastama ja saab rahulikult sõita. Pärijad koos varustusega surun GAZ 22 sisse.
Kindlasti lähen oma De Gaulle autoga - Citroen DS23efi.
Vive la France!!!

veiko

MB W110 -65 on kah osaleja. Vähemalt Viljandist alates.
Et kuidas selle Antsla-kandi ja jaanipäevase päevaga siinkirjutajatel suhe on? Justkui mäletaks, nagu keegi sealkandis resideeruv foorumlane pakkunuks oma pinda peopidamiseks (moodsamas vormis siis- afterparty\'ks) ning järgmist päeva heina tegemiseks Big Grin , või oli see minu wishful thinking (ehk maarjamaises vormis - märg unenägu)? Rolleyes
Kui keegi ennast ära tunneb, ärgu häbenegu märku andmast!

Tom@Oleks69-ga_kohal.seljuhul
Plaani on võetud, tahaks tulla IZ-49 (korviga) ja IZ-Planeta 4-ga juhul kui mingid \"maavärinad\" segama ei tule.

ahti44

Mul plaan oma I seeria GAZ 21-ga aastast -58 kah kohale veereda, kuigi auto veel restaureerimata, kuid enam-vähem kõik on originaal ja ülevaatusest peax kah läbi ennem saama. Samas mõtlen , et kas on üldse mõtet tulla sest auto suht räämas välja näeb ( värv tuhmunud ja istmetesse augud kulunud) Suvel plaan alles korda tegema hakata! http://www.carrating.org/car.php?4064
unicman Kirjutas:ET-600 ja õllekastid igaljuhul stardis!

õllekastid siis eelkõige raskuseks, sest taguots on tal tõesti sulgkaalus!

kahjuks sai projekt liiga hilja käsile võetud ja ajapuudusel see masin starti ei jõua!

Küll aga käivitus, peale talvepuhkust, neljandast vändahoobist minu truu sõjaväe Jawa ja nii ongi mure murtud, ehk näeme Kiviõlis!
On kedagi, kellega ma saaksin ühineda ?
Vaatamise mõttes vms...
Lehti: 1 2