automoto.ee foorumid

Täisversioon: Opel Kadeti esiamordid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kui hoian kätt kapoti all esiamordi otsa peal ja kiigutan auto esiotsa üles-alla, siis alla vajutades tunnen \"kolksu\" ja kuulda on ka. Sama mõlema amordi juures. Sõites on kuulda aeglasel sõidul kivisel või auklikul teel. Mida see tähendab ja kas ise on võimalik midagi ette võtta. Tahan võimalikult palju ise ära teha.
Kas ainult \"kolksub\" või esineb sõidus ka mingeid anomaaliaid :rool ei taha paigal püsida kisub siia-sinna ,kolks võib tulla stabilisaatori puksidest ja sellest poldist ca 15cm pikk ,amordi kummipadjast(asub amordi ja kere vahel) või amordi püstikust st.amordi kinnitus mutter(see mis keerab amordi püstakusse kinni)on ennast lahti keerand(selline rikke on läbi elatud,alguses kahtlustasin ka ei tea mida...ja lahti keerab see mutter ennast siis kui amordi kummipadja sees olev laager kuivaks jäänd või ei liigu)
Vaata need punktid üle ja siis peaks aru saama kus viga...ints@ex kadetti omanik...Big Grin
Ma ei ole varem sellist esiamorti lahti harutanud, enne Kadetti sõitsin pikka aega mossega. Kuidas pean asjale lähenema, et seal midagi laiali ei lendaks.
kadett E?
alusta sharniiridest ja pidurisadulatest. Nende hävinemisvõimalus on suurim. Samuti võib amordipadja kummiosa metallosa küljest lahti rebeneda/roostetada...
Kuidas vahetada opel kadetti esiamorti, auto aastast 1989.
Kindlasti on sul vaja vedrut;mmitsaid,et vedru kokku pressida.Muud t;;riistad on elementaarsed mutriv;tmed jne.K;igepealt tuleks eemaldada kogu amordipystik koos vedruga auto kyljest,seej\'rel vedru kokku pressida t;mmitsatega ja vedru eemaldada.Siis keerata lahti amorti kannu sees kinni hoidev suur mutritaoline detail ja ongi amort k\'es.Tagasi pannes on koik sama,lihtsalt tagurpidiSmile Edu!