automoto.ee foorumid

Täisversioon: sidur
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
kumb sidur on parem v 50 mootoril kas lill korv sidur või teistsugune
mina pooldan igatahes seda nn \"kandlist\"
ma pooldan just lilletoosi, sest see leevendab väheke lööke ka ja pind on tükkmaad suurem - pole ükski läbi läinud.
Mõlemad korvid on suhteliselt head, kuid mõlemil on ka 1 viga: lill korvi hammasratas ei ole korvi külge eriti kõvasti kinni keevitatud, ning seetõttu tuleks vältida järske lööke nagu suure hoo pealt käikude sisseraiumine jne. Selle nn. \"kandilise\" viga on see, et kui mootor on sutike võimsam kui tehasest tulnud, siis hakkavad kettaid hoidvad hambad painduma. Tuleks siis korvile tugevduseks vits peale panna.
isandpauk Kirjutas:Mõlemad korvid on suhteliselt head, kuid mõlemil on ka 1 viga: lill korvi hammasratas ei ole korvi külge eriti kõvasti kinni keevitatud

Omalajal ma tean sai alati kui uus sidur(korv) peale pandud ka üle keevitatud sidurikorvi hammasratast, ja hiljem maha lihvitud nats, ja pole kordagi olnud probleemi et oleks kusagilt murdund jms

Tsitaat: tuleks vältida järske lööke nagu suure hoo pealt käikude sisseraiumine jne.

No, kui juba käike nn \"sisse raiutakse\" siis see puht inimese oma süü(aga alati on ka erandeid ju, näiteks puhtteadmatus mootorist ja selle tööpõhimõttest), kõike tuleb ikka rahulikult ja mõeldes teha ja nii kestavas asjad kauem Smile