automoto.ee foorumid

Täisversioon: Värvimine ilma püstolita
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas keegi oskaks soovitada kuidas on kõige targem värvida võrri, kui püstolit pole. Ei tahaks ka minna kuskile töökotta, kus tehakse seda kalli raha eest, sest endal pole seda raha nõnda igale poole pildudaSad.

Kas on targem värvida pintsli või spreiga või on üldse targem kasutada mõnda muud mittekallist meetodit.
Spray - jama sest värvid võivad bensiinis lahustuda, pealegi annavad nad jube õhukese kihi. Üldiselt ei soovita sprayd. Ennem värvi pintsliga korralikult see parem kui kehvasti sprayga. Ja miks sa arvad, et töökojas see asi kallis on? Mõni kohalik kes autosid remondib kellel asjad olemas teeb vast ära?
Töökodades mul tutvusi pole ja hind on suht kirves. Ma ise ka mõtlesin et pintsliga, sest on olemas sellised isesilenduvad värvid, millele ei pidavat pintslijälgi eriti näha jääma.


Ootan ikka veel sellel teemal kommentaare ja soovitusi.
kui värv on piisavalt vedel, siis pinsli jälgi ei jää.
võid ka mingi rulliga või svammiga tupsutades teha, siis jääb ka enamvähem ok. ja kui viitsid, siis tõmma vana värv maha ja esimeseks kihiks pane kruntvärv.
Värvi võtangi maha ja krundi panen kah peale, aga kas svammiga krobeline ei jää?
kui ma tegin, siis ei jäänud, kuna mul oli vedel värv. vist isegi liiga vedel, kuna kohati hakkas voolama
ideaalne muidugi ei jää, kuid hädapärast käib küll.
täpselt ei tea, kuid kui paagi spreiga üle tõmbad ja laki peale paned, siis ei tohiks ju bens seda lahustada
Aaga kus asud ja palju oled valmis välja käima...
Ise tegelen selle asjaga ja võin sulle odavat hinda pakkuda...
Ja mis värvi tahad...
Ma asun saaremaal, aga olen otsustanud ise selle ära teha.


Aga kas sprei nõrk või kole ei jää?
Kui lakk peale panna kas siis on sprei parem kui pintsel?
Spreid ei soovita tõesti, nägin üht spreiga värvitud Kovrovetsi paaki (masin ise Kovrovets polnud) mille värv oli mahapudenenud bensust laiali läinud...
hammeri värviga Toungue ?
Mis asi on kallis hind ???

Yks lahe idee mis mul kunagi käis läbi .......
Osta kõvendiga pinnakas .....segada mikseriga väga väga korralikult ära ning kanda see pintsliga peale Smile Ideeliselt peaks ta korralikult peale jääma....kui loomulikult eeltööd on korralikult tehtud Smile
Kõvendiga värv ei karda ei nitrot ega bensiini Wink

* korgits kasutab dupoint värve Smile
Mõlemaks!
Võrr ei tohi kohe rooste ja koledaks minna. Võiks olla selline, mis on endale ja teistele ka kena vaadata ja millega kõlbaks avalikku kohta minna.
lase liivapaberiga läikima ja tõmba lakk peale.
Soovitavalt 40-sega.
Kui sa oled seda ära värvinud sprayga või pintsliga ...siis ta kyll vaatamiseks eriti ei kõlba =P

rnkx Kirjutas:Mõlemaks!
Võrr ei tohi kohe rooste ja koledaks minna. Võiks olla selline, mis on endale ja teistele ka kena vaadata ja millega kõlbaks avalikku kohta minna.
Olen näinud svammiga tupsutatud IZ-i, asi täitsa arvestatav sellise käsitöö kohta. Kui värv olemas, siis võid proovida mingi suvalise plekitüki peal järgi kas sobib.

marps009

ma värvisin oma minski küll mittetilkuva pintslivärviga üle ,jäi väga ilus. jooksma hakkab siis kui liiga paksult paned ,värvi 2 korda õhukeselt üle ja ongi korras.
Mina värvisin ka pintsliga ja tulemus on siin: http://www.hot.ee/w2rk/vrr.jpg
pintsliga ma loodan, et keegi nüüd küll värvima ei hakka. pigem siis svammiga juba. ja siis pigem püstoliga juba, kui hästi räägid, siis saad töökodades ise tasuta ära teha...
w2rk Kirjutas:Mina värvisin ka pintsliga ja tulemus on siin: http://www.hot.ee/w2rk/vrr.jpg

See on suhteliselt halva kvaliteediga pilt ja sealt eriti aru ei saa, kui korralikult värvitud on.
mis teha, pole õiget fotokat, telefoniga tegin kuid mina kui värvimise võhik jäin enda tööga rahule