automoto.ee foorumid

Täisversioon: kumba kas mingi vene või roller
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

jansa586

[size=2][color=red]mul on valida kas 50 cm3 4 taktiline krossikas või 50 cm3 2 taktiline roller. Kumma võiksin võtta?Rolleyes
Võta krossikas...Sellega ikka huvitavam ja see ju 4t. Pole mingit bensiini segamist. Rolleriga on ainult gaasirutška keeramine ja muud midagi. Krossikal liigub jalg ja vasak käsi kaSmileBig Grin

Muidugi oleneb ka masinate olukorrast. Näiteks, kui on uus roller ja mingi räbalateks lastud hiina krossikas, millel neli korda on mootor kokku lastud, siis on ikka mõtekam (ja tuleb odavam) roller.

Aga vaata iseBig Grin!
kapa Kirjutas:Pole mingit bensiini segamist.

Rolleritel minu teada sissesõidul pannakse bensiini sisse öli ja peale sissesöitu läheb puhtalt bensiin!?
2t peab õli ka pena hulgas olema, aga paljudel masinatel on automaatne segamisüsteem. (õli pannakse eraldi)
Aga oleneb ka milleks vaja, kui linnas maanteel ja nõnda, siis roller, aga kui metsavahel ja muudes säärastes kohtades siis krossikas, aga alati vaata ka masinate olukorda, sest muidu võib masin kordades kallimaks minna.
Aga ma olen kuulnud, et ringraja rattad ja krossikad ei kannata ühtlasel kiirusel sõitmist( sellega tuleks kindlalt arvestada).

Igapäevasõidukiks ma soovitan ikka rollerit, sest krossikas ei pruugi maanteel vastu pidada kaua.