automoto.ee foorumid

Täisversioon: Fiat 127 0,9L VAHETAN MUU TEHNIKA VASTU!!!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Et siis selline masin mul olemas. Kere on tip top ja peaks olema 100% originaal. Valed on hetkel tagumised veljed mis laenatud Lada\'lt. Masin registris ja liikuv, küll mitte talveti kuid suvel küll. Vahetamist ootavad veovõlli otsad ja besiini paak lekib kusagilt, paraku küll ei ole veel kohta leidnud.
Pildid siis kah juurde:
http://picasaweb.google.com/Janar969/Fiat127#
Väga originaalne ja ilus masin.

Palju edu!

OT:Kui juppe vaja siis oleks pakkuda toorik masin, ka Fiat 127, elan ise ka Saaremaal.

Ardi

kui sul juppe vaja siis saan sind aidta. Ühel külamehel on see auto olemas, aga originaalosasid on asendatud ziguli omadega.
Asukohaks on Valgamaa
Mh pilt ei avanenud, kuid mis Fiat 127 sul om, minu isal kaks mk3 kuid üks on päris läbi ja teine söidukorras, kuid mingi häda pidi olema käikudega, ja ka see veel, et auto on ära paranatud üsna suurest matsust, seni ajani on pensukorgi juures olev kere ava natuke nihkes, kuid see ei sega, Bensiini tankimist. Ma olen kuulnud, et need 1050ccm pidid olema sitemad, kuid ma ei tea seda kas see jutt peab paika, kuid ma tahtsin küsida kas mingi muu Fiati mootorit sinna panna ei sa siis, nagi Fiat Uno 1,5 vöi midagi sellist.
miniest Kirjutas:... olen kuulnud, et need 1050ccm pidid olema sitemad, kuid ma ei tea seda kas see jutt peab paika, kuid ma tahtsin küsida kas mingi muu Fiati mootorit sinna panna ei sa siis, nagi Fiat Uno 1,5 vöi midagi sellist.

Palun tutvu Liiklusseaduse põhjal välja antud määrusega, mis kehtestab nõuded asendusmootori töömahu, kaalu ning võimsuse osas. Seda määrust ja nimetatud protsente on siin foorumis massiliselt tsiteeritud, otsing foorumis abiks.

Lühidalt - 1050 ccm asemel 1500 ccm ei mahu nendesse piiridesse.
Vale jutt. 127 toodeti ka 1301cc mootoriga, sama mootorit paigaldati ka Unole, seega selle mootori paigaldamisel ei pea isegi ümberehitusluba võtma. Samuti on võimalik 1500cc mootori paigaldamine (carsfromitaly andmetel Unot küll sellise mootoriga ei toodetud), kui see liiga raske ja/või võimas pole. 1300cc+30%=1690cc.
Selge, kuid ma kahtlustan, et Eestis vuravad rohkem 0,9l mootoriga vöi vähesed 1050ccm neid kutsuti vist Superiteks, kuna oli tagumisel luugil ning ka esituledel kojame(es)hed. Rohkem vist polegi neid erinevusi. aga ma pole selles kindel muidugi.
No asendusmootori paigaldamisel loeb see, mis samasse keresse üldse pandud on, mitte konkreetse masina andmed. Sellest on tõesti juba lõputult juttu olnud.
Mis sellest autost saanud on ?
Et mis on saanud millisest autost
grynno Kirjutas:Et mis on saanud millisest autost

???

Sellest teema pealkirjas olevast Fiatist ikka! On ta alles veel ja mis temaga teinud oled vahepeal jne.
Et masin ikka alles ja sõidus aegajalt, kasutab teda minu isa. Midagi olulist ette võtta pole veel jõudnud. Taastatud sai tulede reflektorid ja rehvid sai kah sobivatega asendatud. Millalgi peaks väikesed keretööd ette võtma...
Tehke see isend ikka korralikult korda.. pole selliseid eesti pinnal midagi liiga palju näha olnud.
noottaur Kirjutas:Tehke see isend ikka korralikult korda.. pole selliseid eesti pinnal midagi liiga palju näha olnud.

Absoluutselt nõus, palju neid tõesti liikumas ei ole ja korralikult korda saab ta kah tehtud.
Masin siiani igapäevaselt sõidus aga sügisest läheb taastamine lahti.
Kohe pärast Luaz'i valmimist. Õnneks kere tööd väga suuremaulised ei ole.
Tere,
kuna septembrist jääb minu Fiat kahjuks igapäeva liiklusest kõrvale ja hetkel endal aega temaga tegeleda ei ole ning korralikku hoiukohta kah mitte siis äkki keegi soovib teda endale.
Raha eest ei saa!!!
Huvitaks vahetus muu tehnika vastu, eelistaks mingit traktorit (T25;T40 näiteks) aga pakkuda võib ka muud.
Hetkeseisus siis nii palju, et masinal kehtiv ülevaatus kuni septembri lõpuni, kindlustus lõpeb 06.09. Siiani oli igapäevaselt kasutuses.
Pilte hetkeseisust leiab siit (5 viimast pilti).
Pakkumised privasse palun!!!
http://www.streetrace.org/foorum/viewtop...70&start=0

Sellise auto vastu ei oleks nõus vahetama?
(02-09-2009, 15:53 PM)noottaur Kirjutas: [ -> ]http://www.streetrace.org/foorum/viewtop...70&start=0

Sellise auto vastu ei oleks nõus vahetama?

Tänan pakkumast aga esialgu mitte.
Teeks nii, et vahetuspakkumised lähevad kõik privasse.
Nõus, ja parandus eelmisesse postitusse sisse viidud.
Lehti: 1 2