automoto.ee foorumid

Täisversioon: minu m400
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tegemist siis minu teise autoga, toodetud on ta 51a, Mina oman teda eelmise aasta aprillist, Plaanis siis auto enamvähem originaali sarnaseks saada ,

kui kellegil leidub sellele masinale mõni varuosa siis võib pakkuda!!!

Masinast siis mõned pildid hetkeseisukorrast.
http://foto.k-arvutisalong.ee/?valitudgalerii=16810
Kõigepealt jõudu tööle restaureerimisel!

Samas on selle liikuri algseks ajamine paras töö. Seal näib olevat vahepealsetel aastakümnetel suuremahulisi ümberehitusi tehtud.

Kaks suuremat asja, mis fotodelt kohe silma hakkavad:

- M-400-l on käigukang põrandal, 401-l rooli küljes. Arvatavasti on Su isendil käigukast vahetatud.

- Armatuurlaud on \"kuldsete käte\" töö. Algsel isengil on kellad keskel, mõlemas servas aga laekad. Sul on kellad toodud vasakule äärde ja kõik nuppude, lülitite jm asukohad on muudetud.


Tööd on palju asi seda väärt!!! edu alati vaja
Lisaks Valdo kommentaarile arvan et tegemist on ka 401 mootoriga, kuna 400-l oli ju generaator mootori peal. Tundub juskui oleks tegu 400 ja 401 hübriidiga.
Igatahes edu, kui nõuandeid või osi vaja, anna teada!

RedwolF

0led õnnelik sell, et sellist autot omad.
Tööd on siin omajagu, aga kui kord valmis saad oled
õnnelik.

Edu tegemisel !
Raimond Kirjutas:Lisaks Valdo kommentaarile arvan et tegemist on ka 401 mootoriga, kuna 400-l oli ju generaator mootori peal. Tundub juskui oleks tegu 400 ja 401 hübriidiga.
Igatahes edu, kui nõuandeid või osi vaja, anna teada!
Kui mul midagi vaja on eks ma siis teatan suured tänud pakkumast igaljuhul
Tere taas foorumlased.

On möödunud mõned aastad ja nüüd taas mossest midagi kirjutada.
Sai siis auto lastud liivapritsi alt läbi nii seest,,väljast kui alt ja krundi alla pandud.Edasised plaanid on ,et jääb kevadeni seisma katuse alla, et siis keevitus töid lasta teha.

paneks siis lingi kus pilte näeb http://www.rate2u.com/mihkel/index.php?ACT=mosse
oleks pakkuda tollele autole terve klaasi ring Toungue
tänan pakkumast, kuid mul hetkel 3 autojagu klaase.