automoto.ee foorumid

Täisversioon: süütepool
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

aaaa88

oleks vaja võrrile panna süütepool peale...süütepool on trusba oma...keskelt tuleb küünlajuhe, paremal on + ja vasakul -...aga probleem on selles, et ma ei tea, kuhu juhtmed panna...kuhu panna kondekas, kuhu mähiste juurest tulev juhe, kuhu kondaktide juhe...ning kui ma tahan tulesid panna, kuhu siis tuleks tulejuhtmed panna...ootan huviga erinevaid variante ja ideid


Minul on ilma tuledeta ja mähisest tuleb 1 juhe.
See juhe läheb kokku kondaktidega ja veel kondensaatoriga ning siis liigub 1 pikem juhe süütepooli + osasse... Miinus raami külge jne...

Minu võrri mähisel on 1 osa läbi põlenud ja see on maha keritud. Kui tuleb mähisest 1 juhe ainult välja siis ei saagi põhimõtteliselt tulesid panna (dünamoBig Grin?).

Originaalis peaks asi nii minema:
Üks juhe mähiisest läheb otse küünlale peale.
teine juhe läheb kontaktidega kokku, siis kondensaatori juhtmega ning siis tuledesse (süütepooli vist vahel ei olegi?:..).
ispy Kirjutas:Minul on ilma tuledeta ja mähisest tuleb 1 juhe.
See juhe läheb kokku kondaktidega ja veel kondensaatoriga ning siis liigub 1 pikem juhe süütepooli + osasse... Miinus raami külge jne...

Minu võrri mähisel on 1 osa läbi põlenud ja see on maha keritud. Kui tuleb mähisest 1 juhe ainult välja siis ei saagi põhimõtteliselt tulesid panna (dünamoBig Grin?).

Originaalis peaks asi nii minema:
Üks juhe mähiisest läheb otse küünlale peale.
teine juhe läheb kontaktidega kokku, siis kondensaatori juhtmega ning siis tuledesse (süütepooli vist vahel ei olegi?:..).
See mähisega monstrum ongi võrri süütepool. Tulede juhe ühendatakse samuti kontaktide alla koos kondensaatori ja süütepooli madalpinge juhtmega.
Põhimõtteliselt on siin vähemalt üks täpselt samasugune teema olemas ja võiks kasutada otsingut.

Aga ühendamine pidi nõnda käima, et sinna kontaktide külge läheb kolm juhet: võrri süütepooli mähis, kondensaator ja teise(välise) süütepooli + juhe. Välise süütepooli - juhe läheb massi.