automoto.ee foorumid

Täisversioon: jupiter2 laadimine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

iz-jupp2-maad-ees

iz ei taha madalatel tuuridel laadida ja viskab ühe püti tagant ära,kui gaasi põhja keeran siis tuleb teine pütt tagasi------- Aidake kes oskab ette tänades

Margus

Kui aku ilusti laetud ja madalate pööretega üks silinder tööle jääb siis mingi muu kamm,aku toidab ju mõlemad pütad ära küll.

iz-jupp2-maad-ees

alguses(kui aku täis on) töötavad mõlemad ilusti.peale mõne ajast sõitu kaob üks pütt ära kui gaasi põhja sügan rabab suure hädaga teise ka taha

Margus

Siis ilmselt jah kehva laadimine,tee harjade tee bensiiniga ilusti läikima ja vaata et harjade kambrid oleksid ilusti korpuse küljes kinni,peaksid needitud olema.Kunagi endal oli üks neetidest tiba lahti ja laadimine kadus.Kui akuklemmi maha võtad kas tööle ei jää?

iz-jupp2-maad-ees

kui kõvasti gaasi anda siis käib ,midu eriti ei taha

Margus

Vaata relee regulaatorit,võta kaas maha,puhasta kontaktid ära,proovi uuesti.Kui ei aita siis proovi teise regulaatoriga kui olemas on.Ega harjad kulunud pole?

iz-jupp2-maad-ees

harjad on korras aga seda reele värki ei ole veel proovinud

zorro01180

mul sama tsikliga sama jama.....aint vähe hullem.... pööretel lööb aint möned üksikud matsud.....söidan siis nii aku pealt....eriti hea just ei ole......... Küsimus- mis moodi need harjade klabrid needitud on?.mul on aint mingi klamber ja selle otsas peenike vedru......
Veel üks küsimus-milline se rellee regulaator välja näeb?

Margus

Needitud on harjakamber kus hari sisse käib.Relee on see karp kuhu geneka juhtmed sisse jooksevad,see mis sul p....e või siis sadula all on.
Ega see peenike vedru harja vedru pole?
Kui on, siis peaks hari juba üleüldse ära kulunud olema.
minu izidele on aidanud väntvõlli laagrite vahetus. tavaliselt tikub izidel tulema sisse väntvõlli väikelõtk ja sellepärast ei tahagi laadida. releed pole mõtet krutima hakkata. harjasid võib kyll vaadata.

Margus

Miks releed kruttida ei tohi,näiteks mul oli probleem ülelaadimisega ,andis18 volti välja,regullisin kontaktivahe väiksemaks ja ilus 14volti ilmus väja.
millisel 14V releel sa kontaktivahesid reguleerisid?

Margus

Planeta Spordil.On iseehitatud laadimissüsteem.Võin pilti ka teha kui vaja.
ma mitte norimise mõttes. tahaks lihtsalt teada relee marki, mis 12V süsteemile sobiks. paar mõtet hakkas liikuma, peaks proovima. kas relee mark on tuvastatav?

Margus

Tähistusega PP 310-B .klaabu,ega sul spido tigu pole 19 tollisele rattale(IZ).