automoto.ee foorumid

Täisversioon: Planeta Spordile küünalt
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

tommy

tere!

Kas oskate soovitada Planeta Spordile küünalt, proovisin motopoest soovitatud Briskiga, see kooles ära

Margus

Ah,pane peale mida tahad,ainult,et mitte pika vindiga,keerad vindi maha.Mul näiteks mingi elektrigeneraatori küünal ja käib kah,aga selle üle võib vaielda küll ja küll milline parim on.
mina vaidlen küll. sport on küünalde kohalt pirtsakas ja palju sõltub sellest, millise forsseeringuga sul mootor on. homseks leian sulle täpsed margid.

Tegin 2 aastat tagasi Boschi seeriale katsed ära. kohvipruuniks sain vaid 2 küünalt. homme siis täpsustan.

tommy

Tänud juba ette klaabu!
et vältida eksimusi teisenduste teisendustel, siis annan sulle tehase poolt soovitatud hõõgarvud Pal-i järgi. pea igas küünlaesinduses on teisenduste tabel olemas ja sealt leiad sobivad.

1) kui seib on pea alt eemaldatud, siis on PAL 14-15 (hästi sobib ka Magneti-Marelli CW8N, kust seda leida, on juba iseasi. aga ehk saab sedagi teisendada)

2) kui seib on silindripea all alles, siis PAL 14-8 (olen leidnud ka viiteid PAL 14-9-le).

Boschi seeriast võttes peaks deforsseeritud variandi küünlad jääma vahemikku W5AC...W7AC, ei leidnud kiiruga oma sellealaseid täpsemaid märkmeid üles.

Need küünlad ei kehti veelgi rohkem forsseeritud krossimootoritele.

karukoobaz

Margus Kirjutas:Ah,pane peale mida tahad,ainult,et mitte pika vindiga,keerad vindi maha.Mul näiteks mingi elektrigeneraatori küünal ja käib kah,aga selle üle võib vaielda küll ja küll milline parim on.

VINT laulab metsas!

Margus

Lasteaed oled karuonn.