automoto.ee foorumid

Täisversioon: Võrrijupide maaletooja - kontakt
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Võrrimees

Nimelt selline mure, et igasugused edasimüüjad küsivad iga jublaka eest roppu hinda, et hakka või välismaist aparaati vaatama erilist vahet nagu pole lihtsalt üks on ikka kõvasti parem võrrist.

Ehk otsin kontakti võrri jupide maaletoojaga, et ostaks juba siis asjamehe käest ja siis juba natuke rohkem kui ühe jubla.

cz3@hot.ee






Veebmaster ära jama see on nüüd õigeskohas küll!
Edu ja jõudu võrri juppide maaletooja otsinguil. Muide, siin foorumis tegelevad postituste kustutamise ja ümbertõstmisega moderaatorid.

Võrrimees

Väike üleskutse rahvale võiks ühte kokku koguda jubinate hinnakirja kus, kes, millal ja kui paljuga müüb. siis nagu lihtsam orienteeruda

Omalt poolt lisan:

Võrri jubinad viljandi turul (14 mai 2005)

Vändaotsa tihend: 25 eek
Kolb: 120
Rõngas: 15
Sõrm: 20
Puks: 20
Mootor: 2800 ( Lääne mootori saab sama raha eest- sundõhk, käsi starter, automaat sidur)
Kett: 120
Sidurikettad: ei ole
Kiil: ei ole
düüs: ei ole

Roono

tartus turu peal on odavamad.
kolb 70.-
rõngas 10.-
kolb koos rõngastega 100.-
mootor üle 2300.-
ja siis on veel on muid jubinaid ning on ka veel.
ühesõnaga väga odav
turu nime ei tea aga asub bussijaama juures.
tartu inimestel enne soovitaks sealt osta kui j.b.motopoest (ei laima poodi aga seal on lihtsalt kallis).
näide- turul mopi hammaka kummipuksid 30.- j.b.motopoes 60.-
Jah soovitan isegi Tartu avaturgu, jõepoolses servas asuvas tegelikult küll jalgratastele spetsialiseeruvas poes on küllaltki odavad võrri jupid. Kuigi minu arvates oli komplektis mootor 2990.-
Samas olen tähele pannud et Tartus Anne turul on võrri kummid (nii sise kui väliskumm) märksa odavamad. Näiteks õhukumm avaturul on 75.- aga Anneturul 55.-. Ja väliskumm on avaturul 160.- aga Anneturul 125.-.

Roono

õige minuarust, alati tuleb uurida kus on kõige odavam, ega siis vahet ei ole kõik on ju samast kohast toodud. võib ju vaadata küll, et mis see 20.- ees või taga on aga kui rohkem ostad siis läheb see vahe summa suuremaks.

mixix

Rakvere bussijaama juures Motopood, Vilde 14, tel. 3244133. Jupivalik usna rikkalik, kui pole saab ka tellida. Ja vanad annavad ka asjalikku nõu, kui vaja ka remonti
Rakvere motopoes, on osad hinnad ikka väga suvalised. Müüa vist paneb hindu seal nii kuidas tuju ja tahtmist on. Nt ükpäev küsis mult jalakäigu võlli sk tihendi eest 45.- see on ikka päris palju tahetud minu arust.
Osad räägivad et Rakvere turult saab ka vahest hea hinnaga kraami, aga ise ei ole kunagi peale sattunud.

mixix

Muu Eesti kohta inf puudub, näiteks Jõhvis ja Paides pole üldse kus sellist kraami osta saaks, ka raha eest ja sõltumata hinnast mitte. Logis et turg on odavam kui pood.

n2utsu

mina olen saanud odavalt juppe komisjoni kauplustest nt. uus delta rehv koos õhukummiga on 100.-
Palju nt. süütemäng maksab? (keskmiselt turgudel)