automoto.ee foorumid

Täisversioon: Jupiteri sidur libiseb
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Sai üks jupiter korda sätitud, kuid nagu ikka lõpp venib.
Probleem on et kuidas siduri survevedrusid reguleerida?
Sidur on kokkupandud nii nagu Hr. Palu on kirjutanud. Kettad on ka sirged. Kohalt ära läheb rahulikult(ratast sidur ei luba ringi tõmmata) ja siis mingitest pööretest tunned kuidas sidur libiseb. Neljas käik ja 70 km/h peal kaasi andes tõusevad ainult mootori pöörded.
Kettad mis sisse panin on uued, vedrud vanad. Mis moodi ratas sõitma saada et sidurit nahka ei keeraks?

Margus

Kas tross liiga peal ei ole?Kui ei siis keera tiba vedrusid peale,kõiki ühepalju.
alvar36 Kirjutas:heheh mu kah jupiter ja ostsin kh uued peale aga mul ei hakanu teglt tuleks neid kruvisid mis seal on neid tuleks järgi anda sest kui sa annad peale siis ju loogiliset hakkab sidur libisema seal on ka siuke kork kust saad õli sisse panna sealt saad timmida aga ära sa liiga lahti keri neid sest mudu need kruvid rebivad õli mõõdiku traad või mis iganes seal pleWinkWink

Palun kirjuta oma postitused kindlapiiriliste lausetega, millel on selge algus ja lõpp. Teised peale Su enda võiksid ka Sinu mõttekäigust/väljaütlemistest vahel aru saada. Selleks pead Sa aga kasutama korrektset eesti keelt.
valdo Kirjutas:
alvar36 Kirjutas:heheh mu kah jupiter ja ostsin kh uued peale aga mul ei hakanu teglt tuleks neid kruvisid mis seal on neid tuleks järgi anda sest kui sa annad peale siis ju loogiliset hakkab sidur libisema seal on ka siuke kork kust saad õli sisse panna sealt saad timmida aga ära sa liiga lahti keri neid sest mudu need kruvid rebivad õli mõõdiku traad või mis iganes seal pleWinkWink

Palun kirjuta oma postitused kindlapiiriliste lausetega, millel on selge algus ja lõpp. Teised peale Su enda võiksid ka Sinu mõttekäigust/väljaütlemistest vahel aru saada. Selleks pead Sa aga kasutama korrektset eesti keelt.

Aga võibolla hr. Alvar oli haige sel päeval, kui Emakeeletunnis kirjavahemärkide kasutamist õpetati?Toungue
Sõbrake logis ennast foorumisse sisse ja hakkas kohe imekiirelt postitama.
See on juba "Auhinnamängu"võitja nominandi tiitlit väärt.
Loodame ,et Ta parandab ennast ja hakkab enne postitamist mustandeid tegema.

www.retromc.ee
Tsiklimeister Kirjutas:Sõbrake logis ennast foorumisse sisse ja hakkas kohe imekiirelt postitama.
See on juba "Auhinnamängu"võitja nominandi tiitlit väärt.
Loodame ,et Ta parandab ennast ja hakkab enne postitamist mustandeid tegema.

www.retromc.ee

No kui alvar36 tahab "Auhinnamängu" võita miks keelataBig Grin

Ps.Võtke seda postitust naljana.