automoto.ee foorumid

Täisversioon: Palju on poisse kes tahaksid võrriga maastikul võistelda.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tekkis huvitav küsimus minu jaoks. Palju on poisse üle Eesti kes oleksid nõus võrriga krossi sõita ehtsal maastikul?
Andke teada mis arvate ja mida mitte. Oleks ka hää kui oleksid mingid kontakt andmed või meilikad. Kui juba jalgrattaga maastikul sõidetakse miks siis mitte punnaga.
Mina oleksin väga nõus, ehitangi omale praegu võrri mis oleks võimeline ka maastikul hakkama saada(suur hammasratas taga, väike ratas taga, raam kerge jne) aga elan suht pärapõrgus ja pole võimalust eriti oma sõiduriista transportida ja 100km retke ka ette ei tahaks võtta Sad
igatahes!!!!! hea mõte!!! aint proble selles, et kui palju omale ikka sellise võrri teha oskavad, mis maastikul sõidaks... maastikul muidugi lahedam kui ringrajal, aga näiteks mina endale nii võimsat pilli küll ei oskaks ehitada... aga kui keegi võrri annaks, sis sõidaks ja mõnuga kohe!!!! igatahes väga hea mõte, edu teostamisel!!!
Hea mõte !!! ainult ise ei saa selleks ajaks omale võrri valmis muidu tuleks kyll. Kohe hea meelega. Sain natuke hilja ka sellest teada. enam ei jõua
Oleks hää kui te ütleksite ka kus kandist te pärit olete ja kui vanad. Olen nüüd tegelenud punnvõrri ringiga 5 kuud ja ei jäta seda sepitsemist pooleli. Üritan punnastarti korraldada aga paistab et ei tule nii palju poisse et oleks vinge sõit. Aga kunagi hiljem korraldan kindlasti uuesti ja oleks rõõmus teid seal näha. Ja sulle MAKUKE kunagi pole hilja tee südamest ja saad valmis. Jõudu muidugi ka sulle.
to Tarmo5: Karta on, et esimene võrrisõit ei tule nii suur, kui sa sooviksid. Põhjus ka selles, et kuna (ajaliselt) see sõit aset leiab. Kuna sellistel poistel 7-12 a kool lõppeb? see on suure kaaluga, et see sõit võiks leida aset mingi 2-3 nädalat peale kooli, kui kõik poisid oma sõiduriistad kokkuladunud on. Kooli ajal on maru raske midagi korraldada, tean seda enda kogemustest. Samas ka suvel on raske, kuna paljud poisid lähevad maale ja ei saa osa võtta sellisest üritusest.

Samas võrri kross. Kross ise on juba sõna, mis paljud inimesed ära ehmatab. Teadagi arvatakse koheselt poolemeetristes liivavallides sõitmist. Seega millegipärast usun, et rohkem tegijaid oleks asfaldi rallil vms. Paljudel poistel on ikkagi ka isad/emad, kes ei luba poisil korraliku võrriga krossi sõita. Selleks peab kohe olema eraldi võrr, mis ei ole enam nii tipp-topp välimusega. Seega ise ma ka hakkaks kahtlema kas tasub

Teiseks tuleks võtta ühendust noortekeskustega, kus veel toimub motoring. Paljud oleks nõus arvatavasti osavõtma sellest sõidust, kui nad varakult teada saaksid.

Tuleks panna ka kindel aeg, kuna sõit aset leiab näiteks 2 korda aastas ning enam vähem kuupäev ka paigas N: juuni esimene nädalavahetus. Siis teab rahvas juba seda ette paremini.

Edu soovides
Raivo

Tegelikult peaks ka sel aastal mõni võrrivõidusõit Jaanimäe rajal (kruusarada) toimuma, see on juba ise paras maastikul sõit, eriti kui on vihma sadanud.
Siis pakun välja, et Keilas on fantast head suusarajad, kus on ka mõni puust viadukt tehtud ja paar väiksemat küngast, millest võrriga ilusti üles veab. Variant oleks seal teha.
unimüts Kirjutas:Samas võrri kross. Kross ise on juba sõna, mis paljud inimesed ära ehmatab. Teadagi arvatakse koheselt poolemeetristes liivavallides sõitmist. Seega millegipärast usun, et rohkem tegijaid oleks asfaldi rallil vms. Paljudel poistel on ikkagi ka isad/emad, kes ei luba poisil korraliku võrriga krossi sõita. Selleks peab kohe olema eraldi võrr, mis ei ole enam nii tipp-topp välimusega. Seega ise ma ka hakkaks kahtlema kas tasub


Kross ongi lahedam, huvitavam vast..... asfaldist ringrajal on juba suuremad mehed peal ja suuremad kiirused, 12 aastastel ei tasuks ju sinna eriti rallima minna... nood võrrid nii ära tuunitud, et mõnel yle 60 läheb välja ma pakun.... ja miks vanemad peaks krossi rohkem keelama, kui ringrada??? ma ikka arvan, et vastupidi-
1. minu paps kyll pooldaks krossirada
2. enamus tyype ikka sebivad omale ise võrrid, mitte ei lase isal otsida.... raha logish käib ikka isa välja, aga nuh..... ikkagi oma asi tyybil, mis teeb oma võrriga... ega see kross teda ju rohkem ei retsi, kui ringrada, kus võrrist kõik see viimanegi välja imetakse.....
niiet mina igatahes pooldaks võrrikrossi.... ja koht ple vast kyll proble, VÕRRIDELE teeb kartulipõllul kh hea tahtmise juures korraliku krossiraja...
niiet edu korraldaja(te)le!!
ps: maybe jäi mulje, nagu ma teeks ullult maha ringraja võistlusi- see ple yldse nii, mõlemad lahedad.... asi on maitses.....
Rada ise on selline. http://www.pilt.ee/photo/342268/8413941/
Ringi pikkus tuleb mingi 500 m kantti. Minuarust sellisel on väga viis vaadata kuidas kimavad ja üritan muidugi endast kõik teha et seal mõni võistlus ka korraldada. ( see on poistel treening rada kus saavad harjutada).

tulenui

Arvan ka et mõte igati ülihea. Äkki leidub ka huvilisi praegu toimuvast võrrivõidusõidu sarjast...paljud neist sobivad nii sisemiselt kui välimiselt seadistuselt sõitma ka krossirajal...ehitan isegi üht nn võidusõiduvõrri ja kuna tegelen hetkel peamiselt mootoriga siis poleks veel väga hilja raamiosa krossi või supermoto omaks kohendada. Tegelikult kõigungi pisut kahevahel kuna ennem pole vist eriti võrrikrossist räägitud siis alustasin pigem ringrajavariandi ehitamist..Kui aga ka selline sari peaks käima minema siis.......
tegelt see \"õunaaia\" rada polegi niiväga nüüd mingi krossirada, et maitea hypped sees ja suured liivahunnikud... see lihtsalt selline maastikul sõit, mitte niiväga \"kross\"..... et polegi ju vaja mingit väga erilist tuuningut, piisab hästi töötavast võrrist ja heast tujust.... on mul õigus??
vootele Kirjutas:Tegelikult peaks ka sel aastal mõni võrrivõidusõit Jaanimäe rajal (kruusarada) toimuma, see on juba ise paras maastikul sõit, eriti kui on vihma sadanud.
Siis pakun välja, et Keilas on fantast head suusarajad, kus on ka mõni puust viadukt tehtud ja paar väiksemat küngast, millest võrriga ilusti üles veab. Variant oleks seal teha.

Nõustun täielikult vootelega et keilas oleks fantast sõita. Täpselt. Keilas oleks küll hea võistlusi pidada.. loodan et kunagi keilas tulevadBig Grin ja selle poiste sõiduga... mina kui noor amatöör tahaks ka osa võtta kuna ka samuti on sama probleem ... mul on originaal mootor ... muidugi annaks nipet näpet teha et kiiremini liiguks aga ikkagist kas on võimalik krossirajal sellega hakkama ka saada.. Ja ka et mina näiteks elan Keilast 12 km edasi ja ei tea kas hakkaksin tulema võrru või kuhugile tihti ... mõned korrad kindlasti aga näiteks raplassse tuleks hea meelega nii et kas üldse on kunagi ka võimalus et mõni tulevikus tulev sõit toimuks siis põhja eesti pool?? .