automoto.ee foorumid

Täisversioon: dezameti sidur- taastada?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Kurnakupp

Niisiis mul on dezameti mootoriga dalta.
Mis liigub, see kulub- seekord siis siduri kettad.
Ega keegi ei tea kas selliseid annab kuskilt osta (sootuks teistsugused kui näiteks V50)
Proovisin siduriketta korkpatju taastada-uusi panna. Hull nokkimine oli- veinikorkidest käsitsi lõikasin! Paar lühikest otsa pidas vastu ja soss- hakkas jälle libisema. (ei lootnudki palju enamat)
Ehk keegi teab mingit head varjanti siduriketaste taastmiseks? Eboniidist välja lõigata?
Või on mõttekam hoopis proovida võtta normaalse delta sidurikorv ning korvitagust hamasratast vahetades püüda see DEZAMETILE peale aretada? (Nimelt on dezameti sidurikorvi taga selle hammasratta hambad nurga all küll, aga hoopis teisele poole, kui mõnel mitte dezameti siduril.
PS! ega keegi delta esituld müüa taha? (plastikust, seda enam-vähem kandilist)

Muidu ilus paugupill

maxter_d

Ma võin sulle kompaktse dezameti mootori müüa hind oleks 300 kr

Kurnakupp

Juhhei!
Isetaastatud siduriketastel polnudki viga midagi- sidurit kooshoidvaist kolmest splindist (suvalisest traadist) olid hoopis kaks järgi andnud. Mõni ime, et siis sidur libises.
Aitäh pakkumise eest Maxter_D, ega kuna ma praegu jälle pilli sõitma sain ja mingeid probleeme silmapiiril ei ole, siis paraku hetkel ma sult seda mootorit siiski ei osta.

vanad veinikorgid veavad hästi!