automoto.ee foorumid

Täisversioon: Pragu M 400 mootoriplokis
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
On selline probleem, et radikas läks katki ja tuli ära vahetada aga pold sinna õiget radikat pääle panna ja siis aretasime mingi natuke väiksema radika, too aga oli vist üldse umbes või kes teab mis viga oli aga ta ei jahutanud üldse. Ma olin siis veel väike ja sõitsin mossega põllul ja kui temp üle 80 läks siis lasin jahtuda. Nüüd aga tuli vesi karterisse ja kui plokikaane maha võtsime siis avastasime plokis prao. Pragu jookseb vee soonest( või kuidas kellegile meeldib kutsuda) välja ja õlipoolega kokku ei saa , või vähemalt mulle nii paistis. Siit siis küsimus, et kas saab mootori plokki kuidagi keevitada ka või oleks tarvis uus plokk muretseda?
Keegi oskab asjalikku nõu anda või pakub mootorit siis oleksin info eest tänulik.
Kas oled kindel et sul on 400, mitte 401? Kui teada saad, siis uurin kolahunnikust, kahtlustan et mul on 401.
Päris kindel ei ole. Aga ikka minu arust on mootor 400. Ja mis nendel vahet ka on kas on mootor 400 või 401?
saad keevitada.
olen ise traktor T-20
k6rval olnud kui välimine euk kinni sai pandud.
malm elekrood peab olema.
aga oleneb juhusest kas ikka saab...
Aga kas ka arst666 teab, et oli mingi proff vend kes seda keevitas või ei ole see väga raske?