automoto.ee foorumid

Täisversioon: minsk/cz125
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

k66bakas

kas cz 125 mootorit saab minskile paigaldada
Kui kavatsed sellega trassi peal sõita,siis arvan,et ei tasu,kuna kuulsin,et ei kannata pikalt pöördes olla.Võibolla eksin.:???

Delrin

lihtsam oleks juba osta terve cz125 krossitsikkel....parem raam, vedrustus jne.
Need ei maksa palju....hinnad algavad ca 2000.-
a kui mootor olemas, siis paljast raami ei tohiks olla raske saada, sest 14a. tatikate poolt on neid piisavalt ribadeks lastud...
Ega cz 125 ei kannata jah pikalt vinti eriti siledal maastikul. Sõber mul ühe kolvi niimoodi puruks sõitnud.
Kui ma ei eksi, siis pole krossitsiklite ülekanded mõeldud mitte maks kiiruse saavutamiseks, vaid pigem jõu ja kiirenduse saamiseks...seega oleks pidevalt sirgel maal kihutamiseks vaja vähemalt muuta keti ülekannet..muidu läheb mootor väga kiiresti ribadeks.

Asp


Tsitaat:Originally posted by grahv
Ega cz 125 ei kannata jah pikalt vinti eriti siledal maastikul. Sõber mul ühe kolvi niimoodi puruks sõitnud.
kas krossitsiklite käigukastid pole mitte ka rohkem \"kokku surutud\" et paremat kiirendust saada. Et nagu käigud kattuvad rohkem kui tänavasõidutsiklil? Sellisel juhul ju ei aitaks ainult keti ülekande muutmisest vaid peaks ka käigukastis hammasrattad ära vahetama :???. Kas on võimalik cz käigukasti minski hammasrattad toppida?

Valgustage mind...

hotrod

kindlasti mitte! ..pole mõtet yldse panna minskile cz mootorit
..täpselt istub minskile minski sportmootor, sea lka 4 käiku, vahed sts mõistlikumad käikudel aga kast iseenesest kõlbaks ka tänavale, mina pole veel ise näind et keegi oleks yhe käigukasti kuhugi teisse mootorisse toppind, see on ju võimatu, võllid suurused kõik kõik mõõdud ju puhta erinevad..

Kas kellelgi on äkki normaalset misnki silindrit?

Saekaatrimees

kas keegi heas sõidukorras krossi cz125 müüb, nii umbes 2000 kuni 2500 krooniga???:???
saekaatrimees Kirjutas:kas keegi heas sõidukorras krossi cz125 müüb, nii umbes 2000 kuni 2500 krooniga???:???

vaevalt sa selle raha eest midagi saad... kui siis mingi tuttava käest, aga mitte kuskilt börsist.... ise otsisin pea aasta, isegi kauem, aga siin korralike hinnad algavad mingi 4500-st....
edu otsimisel!

ps: kui kusagilt hulgi saad, anna teada!
võtaks nii 2500 eest ise kah ära ühe...