automoto.ee foorumid

Täisversioon: R1X:delta
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

R1X

ISe tehtud kleepsud, ise värvitud jne.
[Pilt: deltauuslahe4ez.th.jpg]


siis mida arvate jne.
täitsa ilus masin... ka see toru sumbutaja taga võtab hääled maha?

R1X

See suunab heitgaasid alla
No siis on see hea toru! Jätka samas vaimus

ressu

Kleepsudki on hästi tehtud (Y)
Tegid sablooni järgi w

R1X

see toru hoopis suunab heitgaasit alla

nii et seljataga olevad inimesed pihta ei saa ja et see 6hku ei läheks
--------------------
Leekide tegemist un raske seletada
päris ilus masinWink
w2rk Kirjutas:Järelikult on heitgaaside väljaminek takistatud, mis omakorda annab jõu poolest tunda.

Järjekordne valeinfo!
Oled Sa Delta sumbutit näinud?

Tal ongi otsas juba originaalis väike ots, aga kasutaja R1X pani pikenduse otsa mis suunaks heitgaasid alla, et kaassõitjad tossu sees ei istuks.
Ma ei saa aru, mis toss sealt summutist tuleb, et sinna vaja veel miskid suunavad detailid lisada? Arstid nimetavad sellist asja sümptomite, mitte haiguse raviks. Ja see jutt, et allasuunatud torust heitgaasid õhku ei lähe, on sama hea kui miski bensiini-müügi-asutuse reklaam, et oske meilt hüper-super-bensiini ning säästke loodust.
Kui välja arvata kleepsud, krossikummid ning summi ots, on tegemist väga korraliku masinaga.

R1X

[Pilt: p60402478or.th.jpg]

[Pilt: p60402494am.th.jpg]

[Pilt: p60301975vp.th.jpg]

need siis uued pildid
Noh...

Kui sa näed, et keegi on oma postitused ära muutnud, siis võiksid sina ka need ära muuta, mis nendest lähtuvad! Tekitab vähem mõttetut vaidlemist.
Vabandan ebameeldivuste pärast, postitus muudetu.
Ma olen 95% kindel, et see on mu vana delta, mille ma umbes paar aastat tagasi üles klopsisin ja mingi pool aastat tagasi maha müüsin. Kui nii, siis see värvitöö küll su enda tehtud pole, või mis?
Mitte et ma selle värvi üle hüpersuperuhke oleks, vastupidi, üsna sitasti tegin, aga võõraste sulgedega on ennast veidi jama ehtida Wink
Kui ma eksin, siis vabandan juba ette ära.

mihkel

R1X

ma ostsin selle see kuu!

ja see oli helepunane*


mingit mõtetute kleepsudega