automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kui palju peab Deltal segukruvi välja keeratud olema?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Priidik

Kas keegi oskab öelda mitu ringi peab Deltal segukruvi välja keeratud olema?
see võib erinevatel isenditel erineda natuke. minul oli näiteks umbes 2 kaks tiiru.
Hääle ja tunde järgi.
algul keera ta kuidagi nii, et delta ikka käima läheks... ja sis kui mootor käib, reguleerid hääle järgi vastavalt kas sis lahti või kinni... aga kavalam on keerata võimalikult kinni, kui tuurides erinevust ei näe- läheb vähem pena....Big Grin

Priidik

heh.... mootor töötab isegi siis kui segukruvi täitsa kinni keeratud Big Grin tuuridel on ml niimoodi et kolm ringi ja töötab ideaalselt... kas nii ka segukruviga???

Priidik

no, sain segukruvi ka 6ieti =)
isa aitas ära paranda Toungue
Pange teema lukku!
Mu vena võrril küll mootor ei tööta kui segukruvi suva asendis.. seal ikka millimeetrite mäng.... august läbi sõidad, jääb enam-vähem seisma- siis sõidu pealt krutid jälle õigeks ja läheb...
Enda võrrile sai kunagi tinutad selline liblikas kruvi pea otsa, krdi hea oli keerata seda sõidu pealt... võrril on see hädavajalik! Wink

iz3

ei tea....ikka viimati kui sõitsin,ei olnud ikka seda vaja näppida enne, kui miski muu ei aitanud....
Võrril ei ole see üldse vajalik. Tegin võrriga vanasõidukite suursõidu kaasa ja ei olnud mootoriga ühtegi probleemi, purunes hoopis tagumine kumm... Maad oli nii 550km sõita.
Molotov51 Kirjutas:Tegin võrriga vanasõidukite suursõidu kaasa...

Veidi offtopic aga... Sinusuguste kangete poiste (Sinu ja kahe kaaslase) ees müts maha! Mina ei uskunud, et keegi sedavõrd väikesekubatuurilise ja -kiiruselise liikuriga võiks selle trassi enam-vähem muude sõidukite tempos läbi sõita. Arvan, et enamik teisi ka ei uskunud. Mäletan, et 2000. aasta sajandisõidu ajal tegi üks Irtõš läbi vaid jupikese sõidust ja see talle ka hästi ei mõjunud.

Tegelikult oli Teie kolme ettevõtmine lisaks meeste kangusele ka suureks reklaamiks D-mootori vastupidavusele (kui see on õigetesse kätesse sattunud).

Priidik

Molotov51 Kirjutas:Võrril ei ole see üldse vajalik. Tegin võrriga vanasõidukite suursõidu kaasa ja ei olnud mootoriga ühtegi probleemi, purunes hoopis tagumine kumm... Maad oli nii 550km sõita.
V6rus ka käisite???
Olin V6rus oma deltaga kohal Smile