automoto.ee foorumid

Täisversioon: M72
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Hakkan siis komplekteerima 2x M72 (varajased). Ja kuna liikmete rattad ja tegemiste alla see sobib, siis postitan ka siia selle teema.

1. M72 Militaariga (BMW R71 klooniga) läheb ikka kauem aega, nii 1,5.a on kulunud juba üksnes õigete detailide leidmiseks ja võib veel minna aastaid, aga peaasi, et saab õiged detailid ja hakkan pürgima musta nr poole.

Pildid
www.zone.ee/militarym72
PS: Kui kellegil on pakkuda ja ulatab oma abistava käe, siis oleksin huvitatud sellisest esiporilauast. --> http://www.zone.ee/militarym72/jalg,kohver,relv.jpg?2


2. Aga tsiviil M72, ei tohiks niikaua aega minna. Küll aga on selle külgkorvi porilaua tuled valed, seega küsimus, mismoodi see ümmargune tuli sinna kinnitati ? Teiste porilaudade ja teise militaar külgkorvi porilauda vaadates ma küll ei leidnud keevitus, poldi, ega neetimise kohti, et tuli oleks porilaua külge needitud !!! Millega see kinnitati ?

Pilte siis leiate ka väheke.
www.zone.ee/tsiviilm72
NB: Kõik jupid pole M72 omad, nii et pole vaja vastata, et aga see on vale jupp ja ei kuulu M72 jne. Lihtsalt jupid on kokku kuhjatud Big GrinPALUKSIN KA TEIE ABI, JUHUL KUI TEIL NIISAMA KASUTULT VEDELEB --->

M72 manual
Esiporilaud
Samasugune bensiinipaak nagu piltidel
IMZ embleemid plekist, mis kinnitusid bensiinipaagi külge
Silindrikaane 4 kandilised poldid
M72 silindri kaaned
Ümmargused karbussid (soovitavalt uued) Hetkel jään täpse margi nime võlgu.
Veljed
Tagaporilaua tuled
Külgkorvi stmed............

NB: vs PS: Kas keegi saaks aidata M72 kataloogidega ?
seda tsiviilm72 lehekülge küll näha ei olnud. zone teatas sellepeale \"lehekülge ei ole kasutaja poolt veel serverisse saadetud\".
Veidi OT aga kas see oli ka M72, mille esihargi all otsas olid hoovad/vedrud? (küsin sellepärast, et leidsin sõbra vanarauahunnikust ühe sellise hargi)
isandpauk Kirjutas:seda tsiviilm72 lehekülge küll näha ei olnud. zone teatas sellepeale \"lehekülge ei ole kasutaja poolt veel serverisse saadetud\".
Veidi OT aga kas see oli ka M72, mille esihargi all otsas olid hoovad/vedrud? (küsin sellepärast, et leidsin sõbra vanarauahunnikust ühe sellise hargi)

Mul oli ühel 59.a M72 esihargil jah all hoovad (kiiged) Kuid kui ma ei eksi siis olid ka väga varajastel K750 need, aga pead ei anna.

Nüüd on ka tsiviili HTML korras

Jarmo1992

Minu kätte sattus üks K-750 raam. Huvitav aga, et selle esimärgil mudeliks märgitud MB 750 (vene tähed), aasta 1967, seerianumber 30953. Üleval logo KMZ. Huvitav mida see MB tähendab?
\"Mototsikl voenny\"
See sobib M-72H (vene N) ja K-750 ette.

Asp


isandpauk Kirjutas:Veidi OT aga kas see oli ka M72, mille esihargi all otsas olid hoovad/vedrud? (küsin sellepärast, et leidsin sõbra vanarauahunnikust ühe sellise hargi)
Kui hark ei ole veel oma peremeest leidnud, siis mul on olemas M-72H hargitud jäänused, mida esihark aitaks komplektsemaks teha.
Täna õnnestus saada uus tehase tavotimäärdes väntvõll + 1 uus tehase originaal silindri kaan + 1 peaaegu uus silindri kaan = 500.- Big Grin