automoto.ee foorumid

Täisversioon: Aidake kiiresti! Deltaga jama... Korraks läeb käima ja sis kohe sureb välja! :S
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2

Priidik

Deltaga mingi jama... Eile s6itsin rahulikult ja sis jäi järsku seisma... Löön uuesti käima ja siis käib paar sekundit ja jääb uuesti seisma.. Milles viga??? Aidake kiiresti!
Kas delta jutud sobivad ikka võrri vabateema alla. Võrrid on käikudeta, aga delta on 2 käiguline.
Karpa tõenäoliselt must.

Bling Bling

Kui karpa on puhas, siis võivad simmerlingid läbi olla.
Vaevalt, et simmerid nii järsku läbi läksid.

Bling Bling

Minu sõbra deltal läksid läbi nad \"3 päevaga\". töötas-hakkas vahele jätma-enam ei teinud midagi. Mingi 500 km sai ehk sõidetud kokku.

Priidik

kuidas karpat puhastada???
asjaga ongi nii et kui näppu hoian ujutamise peal siis liigub natu edasi aga muidu jääb kohe seisma :s
võta karpa maha, täielikult osadeks, ja puhu kõik kanalid läbi. kindlasti ära pese veega!

Priidik

eeee... asi selles et syytemoment vist on vale :S Sad
delta süütemomendi paika panemine on ju nii lihtne, et seal ei saa midagi valesti olla. karteri peal on kriips ning generaatori peal on pool kuu märk sisse lõigatud, need kohakuti ja ongi süüde paigas.
Ei taha siin erilist midagi öelda, kuid need sinu vead on vääa sarnased omalajal minu delta veaga.

Generaatori poolses osas, väntvõlli otsas olev polt on lahti krudinud end ja loperdama hakanud = tulemus genekas pees ja enam ei sõida. OOta veidi ja su masin enam käima ei lähe. Kontrolli genekat.


Karpa must -- ka võimalus, kuna kõik laaberdavad alati, et karpa puhasta karpa jne, Ma ise ei usu et alati on karpa süüdi vene masinate puhul.,


RK
karpa mustaks minemine ei sõltu kohe vähimalgil määral ratta rassist
ei sõltu kuid isiklikult ajab mind veidi vihale, et alati pakutakse varianti, et puhasta karpa ära jne.

Teeme selle korra selgeks

ALATI EI OLE SÜÜDI KARPA-- LIIGAPALJU LAHTIKAKKUMINE RIKUB SELLE ÄRA.



Tean kongreetselt jawa 640 elulugu ligi 10 aasta jooksul ei ole vaja olnud kordagi karpat lammutada. Va seekord kui pidi teda sättima--oli teine sissesõidu reziimis.

Aga noh saame ju aru, kergem on teil osta lõpuks uus karpa hind 700-800 eeki. Samas korraliku filtri vahele panek on 40 eeki.
kindaslti ei ole alati vaja karpat puhastada, aga sel juhul on sinu jawa paagis puhas küte olnud, ja paak ise on ka puhas olnud. kõigil ei pruugi nii olla.
ja delta karpa max hind on poes 450.-. see on ka ikka väga kallis varjant
Küsimus kas raske on osta korraliku bensu, puhastada paak ära. Andke andeks kuid siinne rahvas on laisk. Kuid mis teha eks emme-issi maksavad ja ostavad uue karpa.
ühesõnaga teema on ammendatud minujaoks.


Teiseks ole kriitik leiad ka enda masina juures kiiremini vead üles. Appi appi on viimane kutse. Kongreetsetele küsimustele saab vaid vastuse, kas raamatust või inimese käest, kes on masinat näinud.

iz3

eee...kui ujutamisel käib ,sis on kas karpa umbes ja/või kraan...mul juhtus seda viimast peris tihti
Äkki on ujuki tase vale?

Priidik

heh... karpa oli ikka s**ta täis.. n6el oli umbes :S ja ise olin pärast syytemomendi kaa valesti seadnud Big Grin aga selle sain hoobilt korda Smile Delta nyyd töötab (y) ;P
Kle su jawal ja sis päris korralik bens sees sis Smile
ise ostan bensu favorast Smile

rrivo

Kui veel vaja võin delta karpat müüa no mingi 150 krontsaga aint korra peal on ja sellega on sõidetud umbes 500m!
Lehti: 1 2