automoto.ee foorumid

Täisversioon: Silindrikaanes küünla vint maas...mis teha?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

voshu

Mu voshodil on silindrikaanes kyynla vint maas. Just hiljuti järsku lõi sõidu aeg kyynla maha. Ja nyyd ongi vint läind sealt..enam kyynal kinni ei seisa.
Kas seda on kuidaig võimalik parandada vai on ainuke võimalus uus silindrikaan sebida?
Puks sisse.
Või lõika uus keere suurema küünla jaoks, minu ühel võrri silindril on tehtud niimoodi(ise ei teinud) ja küünlad on parajad \"pakukesed\" ka. Ei oska muidugi öelda kuidas see mootori töötamist mõjutab, kuid ehk siiski.
Kui mõnd tuttavat treialit ei ole, siis on odavam uus silindrikaas otsida.
Treiali olemasolul võid lasta teha nii puksi kui ka lõigata suurema diameetriga keerme. Need suuremad küünlad peaksid olema pärit gaz 51-lt.
Samas tuletan meelde, et palun nimetage asju õigete nimetustega. Silindril on kaas ja küünlal on keere.

Küünlavint - tõenäoliselt idast sisserännanud senitundmatu linnutõug
Silindrikaan - arvatavasti silindris pesitsev ussisarnane vereimeja


suuremad küünlad on kasutusel ka fordi 1.6-2.0 Pinto mootoritel.
odavam on kuskilt korralik kaas otsida,sulle juba korra öeldi seda.

voshu

I.A Kirjutas:odavam on kuskilt korralik kaas otsida.

Selles see fekaal viga ongi, et ma ei leia kuskilt.
Ma ise muidu viljandimaalt.

voshu

miilits Kirjutas:Puks sisse.

Mis moodi see puksi sisse panemine välja näeb?
Ma nüüd seda mitte leidmise juttu kohe kuidagi ei usu, isegi Viljandimaal mitte.

Kui huvi, võin Sulle privas ühe mootorrattaosadega tegeleja koordinaadid anda, ehk tal on.

Asp

e-side

pane kaz51 või 52 või 53 küünal peale.
mu minskil juhtus sama. puurisin augu suuremaks ja keerasin uue keerem
isandpauk Kirjutas:Treiali olemasolul võid lasta teha nii puksi kui ka lõigata suurema diameetriga keerme.

Küllap neid pukse ka valmiskujul olemas on. Ei tahaks hästi uskuda, et mootorite remojad iga kord treiali juurde (treipingi taha) tormavad, kui küünla keeret taastada vaja...

marps009

mine tallinna kloostrimetsa motopoodi seal on keerme taastamine 300.-
teeks 150.- puksi sisse aga siis pead plokikaase mulle saatma, asun võrumaal.
Mul on ka vasest puks sees silindripeal! Töötab küll Wink !