automoto.ee foorumid

Täisversioon: K750M
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere olen lugenud auto-moto foorumit ja uurinud siit üht,teist.Ise tegelen ka tehnikaga ja lõpuks reggasin ka ennast ära. Esimene mootorratas oli mul voshod kokku oli ta ehitatud kahest rattast Minski raam ja jubinad, mille peal oli voshodi mootor. Kui ma ta ostsin siis ta polnud kõige paremas seisus. Sai ta siis laiali võetud ja korda tehtud uus värv selga ja mootor korda. Peale voshodi ostsin endale 1964 k750m, mis on mul praeguseni ja mida ma ka ehitan praegu.
Soetatud sai ta aasta tagasi, võtsin juppeks värvisin ära ja hiljuti sai ta kokku tagasi , mootor ja mõningad asjad vajavad veel timmimist.
Tulevikus räägin pikemalt enda tsiklist.pilte: hetkel 1 aga varsti lisan juurde.http://www.pilt.ee/album.php?type=images&id=494241

Kuna ma olen siin uus siis loodan ka mõistvat suhtumist kui ma millegagi mööda panen!!!
Fixi oma piltide link ära!
http://www.pilt.ee/view/494241
Kui oled pilt.eesse sisse loginud, siis on sul lingid suti teistmoodi. Jäta meelde.
Kui see sõiduriist, mis mustvalgel fotol müüdi sulle K-750M pähe, siis oled sa t.....t tõmmata saanud. K-d on seal umbes 50% ulatuses, ülejäänud on uuem juurde/ümberaretus. Aga vahet pole. Kui kusagile näitusele ei kipu, siis lihtsalt sõitmiseks on ratast maa ja ilm.

Jõudu kordategemisel,

Puhh
Tõmmata ma pole saanud sest ma tean, et tal ei ole peal originaal mootor aga raam ja ülejäänud jubinad on k750 omad passis on ka kirjas, et k750m.
Nagu mulle öeldi: Harley Davidsoni saad iga nurga pealt osta, aga Vene uunikume nii naljalt enam ei saa.

Palju edu!
Vähemalt senini on \"emmilisi\" ikka palju rohkem ja odavamalt saada kui Taavetipoegi Wink
valdo Kirjutas:Vähemalt senini on \"emmilisi\" ikka palju rohkem ja odavamalt saada kui Taavetipoegi Wink

Smile
pildid võivad küll petta, või lihtsalt sellise nurga alt tehtud pilt, aga kas mitte ei ole taga porilaua sadula/porilaua kinnitus dnepri oma ? K750 K750M on kahele poole välja ulatuvad torud kumeramad, dnpril aga sirgemad ja ei ulatu niipalju välja.


A
Tsitaat:pildid võivad küll petta, või lihtsalt sellise nurga alt tehtud pilt, aga kas mitte ei ole taga porilaua sadula/porilaua kinnitus dnepri oma ? K750 K750M on kahele poole välja ulatuvad torud kumeramad, dnpril aga sirgemad ja ei ulatu niipalju välja.
Peaksid olema ikka k750 omad. Pildi pealt võib tunduda aga nad on ikka kumerad.Smile