automoto.ee foorumid

Täisversioon: Mõistust hakkab nappima
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Crazydonkey

sain võrrile traktori magneeto, säde un pena panin kah silindrinne nati aga ikka k2ima ei l2he. Mis seal võrril (D8) veel saab olla et ta k2ima ei l2he,, Aidake algaja h2dast välja
Kõigepealt kirjuta õigesti, et kõik aru saavad.

Erinevaid küünlaid oled vahetanud?

Crazydonkey

JAh..Olen paljusid erinavaid küünlaid proovinud aga ikkagi võrr ainult lubab lykkamisel aga käima ei lähe (lubab aga käima ei lähe)
Kas küünal märjaks saab?
Kas säde on korralik?
Kas bens on uus või vana?
Kui on eelnevad korras:

Siis saab asi olla ju vaid süütes. St kuna ta vaid lubab st seega paugub st süüde peaks olema liiga hiline ju? Samas käima peaks ta ikka minema --väga imelik.
Või mis teised arvavad?

Crazydonkey

Kas küünal märjaks saab? Kui ma opanen silindeisse pena siis ikka saab aga kui ma küünla maha võtan on ikka suht kuiv
Kas säde on korralik? Ma arvan küll et säde un hea traktori magneetoga(ma ei tea traktori magneetost sittagi)
Kas bens on uus või vana? Suht uus sest kui ma silinderisse panin äsja bensukast todud bensiini
Crazydonkey Kirjutas:Ma arvan küll et säde un hea traktori magneetoga(ma ei tea traktori magneetost sittagi)
No kui säde on hea, siis pole sel ju häda midagi. Kuna sa kirjutad ,et ei jaga traka magneetost sittagi siis kuidas sa süüte paika panid?

Crazydonkey

nu ma panin ta lihtsalt sinna siduri ketta peale ja hakkas mingit sädet tegema
aga käima se **** ei l2he
mis sellel väiksel n2rakal veel vaja on?
Crazydonkey Kirjutas:mis sellel väiksel n2rakal veel vaja on?
Sinust lahti saada!
pane kolb paar milli enne ülemist surnud seisu,
siis võta traktori magneetol see ümmargune kaan maha,
siis keeruta traktori magneetot,kuni kontaktid hakkavad avenema.
ja siis pane traktori magneeto alles peale.
na...ui sa mtz käivitusmootori magneeto peale toppisid,kui sa sellest midagi ei jaga?
Sel on 3 regullimisvarianti:1.kui paugub,siis pool ringi vale,(2 ja 3regullimisviis (süütenurk ja kontaktivahe).Hoopis keerulisem kui originaali paikasättimine või mis?
Crazydonkey Kirjutas:nu ma panin ta lihtsalt sinna siduri ketta peale ja hakkas mingit sädet tegema
aga käima se **** ei l2he
mis sellel väiksel n2rakal veel vaja on?

võta keegi targem appi ja ärme risustame siin eetrit põhitõdedega, mis tuhat korda selles foorumis juba selgitatud. lukku.