automoto.ee foorumid

Täisversioon: KEVA TA PÄÄSTMINE
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3
Päästetava isendi info siin:

http://forum.automoto.ee/showthread.php?...2#pid94732

Eeldame hinnaks 3000 krooni ja avan otsad hetkelise kontojäägiga:

kris: 41,93

Vabandan ette, et suvise olustiku tõttu interneti külastamine veidi piiratud. Korra päevas või üle päeva luban märku anda.
Kandsin 100EEKu üle ja selle võib tolle TA alla panna.
Toetasin hetkel 300 krooniga ,kuna rahaline seis praegu veidi nutune. Eks see päästeaktsiooni alustamine enne hinna lõplikku selgumist oli minu pealesurutud idee.
Sillu ideel pole midagi viga.Minu poolt tuleb algatuseks 250 EEK i.Aga Ikarus 620 võiks olla järgmine?Muidu juhtub lihtsalt nii ,et üts päiv toda bussi sääl enam es ole.
Ik 620 omandamiseks on vaja kõigepealt sobiv ratastel soojak vastu leida ,kuna muud omanik vastu ei taha. Et praegune omanik bussi EMEXisse viib ,on vähetõenäoline ,ehkki 100% kindlaid asju pole loomulikult olemas. Muidu mina ka igati selle Ik 620 J.-Jaani toomise poolt.

PS. Loodan ,et siia ei hakka nüüd tulema mõttetuid postitusi a la \"praegu pole enam mitte EMEX ,vaid Kuusakoski\".
Mul on mudu õuepeal ratastel soojak. Üritan pilte ka teha.
Tundub,et üle pika aja läheb hästi.Kui saaks nüüd kamba kokku ,saaks ära päästetud üks TA dest ja ka 620.Keilas on ju Tartu toonangut weel.
Teeme esimese kokkuvõtte:

kris: 41,93
PETSS: 250.-
EdR: 100.-
Sillu: 300.-
Regardman: 150.-

Kokku: 841.93
Nii, 200 krooni läks minult Keva TA päästmise fondi poole teele.
Minu poolt tuleb 500.- juurde Elva TA fondist.
Kui asi niimoodu lännu om siis paluks ka minupoolt annetatud Elva auto raha suunata tollesse KEVA autosse.
Kas need KEVA autod on ühe omaniku omad?
Kas need KEVA autod on ühe omaniku omad?
PETSS Kirjutas:Kas need KEVA autod on ühe omaniku omad?
Jah ,aga eelistada tuleb just ühte konkreetset neist.
Sa wist tead noist paremini ,otsusta kumb on siis wäärtuslikum.
PETSS Kirjutas:Sa wist tead noist paremini ,otsusta kumb on siis wäärtuslikum.
See: http://www.kodu.pri.ee/ta/index.php?sisu=baas&ID=305
Kui Elva masin lännu, mis siis ikka. Vähemalt leidub Keva TA näol sarnane aseaine. Toetan uut üritust kogu oma osaluse piires - praegu siis 300 eeku (vist?).
Aga järgmise masinana võiks ikka Sürgavere bussi käsile võtta. Tahass muuseumis mõnd Ungari isendit ka näha...
Olen kaasfoorumlase martinmannik`uga 100% nõus
Tuvel sääl ju too LUX on .Aga linnaliini 620 oleks tõeline pärl.Waevalt EW sääneid busse leiab?
Tuvel sääl ju too LUX on .Aga linnaliini 620 oleks tõeline pärl.Waevalt EW sääneid busse leiab?
Lehti: 1 2 3