automoto.ee foorumid

Täisversioon: Probleem miniga.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

gordon99

Minil on peal V-50 mootor ja probleem on selles, et mootor ei võta üldse pöördeid üles. Milles võib olla probleem? Mootor läheb küllaltki kergelt tööle, aga ainult lükates, vändast lüües ei lähe tööle. Olen proovin segukruvi keerata ja süütemomenti sättida, aga sellest kasu pole olnud. Kolb käib sees täiesti vabalt ringi ja gaasi tõmbaba ka ilusti põhja. Äkki keegi oskab aidata? Siis tahtsin veel küsida seda, et kuidas ma saan teada mis marki mootor mul minil on?

karukoobaz

kolvirõngad?!
Seda juba ammu teada... katkiste r6ngastega ei lähe mopimootor yldse käima..kuisiis raskevaevaga ja vaevaliselt.
ei lähe pöördesse? Soovitan karbussi maha v6tta ja ujukitaset vaadata... kui praegu gaasi pöhja annad siis sureb välja? Sellisel juhul saab liialt vähe kätte.....
Seda juba ammu teada... katkiste r6ngastega ei lähe mopimootor yldse käima..kuisiis raskevaevaga ja vaevaliselt.
ei lähe pöördesse? Soovitan karbussi maha v6tta ja ujukitaset vaadata... kui praegu gaasi pöhja annad siis sureb välja? Sellisel juhul saab liialt vähe kätte.....

gordon99

Kolvirõngad on uued ja terved. Kui gaas on põhjas siis sõidab madalate pööretega kuni lõpuks sureb välja. Kui gaas on poole peal siis on sama lugu ainult siis sureb kiiremini välja

gordon99

Aga kuidas ma saan ujuki taset sättida?

karukoobaz

ujukinõela vastas on yks väike liist, püüa seda sättida nii et saaks võimalikult palju kätte, aga ka et ei hakkaks kogu aeg uputama!
ja kui juba karpat lammutad tee see kaa kapitaalselt puhtaksSmile
a palju sul segukruvi lahti on? see vist peaks mopil 1,5, põhjast.

a ja mul selline küsimus veel et kui kulund sul silinder/kolb on?

gordon99

Silinder on korra läbipuuritud 52cc nüüd, aga kolb on uus ja rõngad ka uued. Kolb on õige suurusega ja kompressioon on väga tugev. Segukruvi olen igatpidi proovinud keerata, aga kasu pole olnud, karburaatori olen ka kaks korda täiesti ära puhastanud.