automoto.ee foorumid

Täisversioon: karbuss
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

VäntZ

kuidas tuleb sättida mopeedi kabussil kruve et ei hakkaks sumpast kõvasti tossu tulema.
mul on mopil uued simmerlingin nii et nendes asi olla ei saa. Just karbussi kruve palju tuleb välja keerata nii ülemisst kui alumist.

karukoobaz

mopi karpa kruve tleb sättida nii, et kõigebealt pane bensu hulka ainult niipalju õli, kui on kirjas pakendil! ja siish säti nii, et tee sumpa puhtaksBig Grin

ylemine(vist) on tühikäigul pöörete reguleerimiseks ja alumine segu rikastamiseks!!!
VäntZ Kirjutas:kuidas tuleb sättida mopeedi kabussil kruve et ei hakkaks sumpast kõvasti tossu tulema.
mul on mopil uued simmerlingin nii et nendes asi olla ei saa. Just karbussi kruve palju tuleb välja keerata nii ülemisst kui alumist.

saab küll selles viga olla. oskamatu simmerite paigaldamine lõhub selle ära või eemaldab vedru töökohast.
ja arvesta sellega, et kruvi keeramine ega muude toimingute teostamine ei eemalda suitsu koheselt. tõenäoliselt on summuti ka juba sodi täis ja selle puhtakspõlemine võtab aega. mina panen korra kuus 120-ga tallinnast pärnu poole ajama. poole tunniga on suitsurodu tuntavalt vähemaks jäänud ja lõõrid jälle lahti, lisaks põlevad puhtaks kõikvõimalikud küünlavahed, kontaktid jne. see linna vahel töristamine tahmab ikka korralikult ära.