automoto.ee foorumid

Täisversioon: enam hullemaks minna ei saa...
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Reedel murti Sõmeru vallas Kohala külas sisse garaaži ja varastati sõiduauto Volga mootorita kere. Kahju 20 000 krooni.

link: http://www.virumaateataja.ee/160805/esil...025829.php
Saab küll:
Kuulsin just raadiost, et Viljandi kandist oli varastatud \"Bellaruss\" traktor ning see suundus Võru poole. Kui politsei oli jälitama hakanud, siis eskortinud auto põgenes ning traktor keeras põllupeale ning varas sai metsa plehku. Politsei oli ka hoiatuslaske teinud.
Selle viimase kohta pikem lugu siin: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/11...d=10983703
No Rakveres ju Romuralli tulemas.Wink
unicman Kirjutas:Reedel murti Sõmeru vallas Kohala külas sisse garaaži ja varastati sõiduauto Volga mootorita kere. Kahju 20 000 krooni.

link: http://www.virumaateataja.ee/160805/esil...025829.php
Käisin nädalavahetusel sealkandis ja kuulsin ka külarahva jutte Volga varguse kohta. Ei varastatud seda siis mitte omaniku garaažist, vaid omanik oli viinud Volga kohaliku napsilembese remondimehe juurde. See pidi juhtuma aga üsna ammu, sest remondimees kolis sealt majast välja juba paar aastat tagasi, viimased nädalad aga maja päris tühi ja müüki pandud. Varguse olevat avastanud üks sama kandi mees, kes maja ostu plaanides seda järgmine päev vaatama tulnud. Lisaks garaaži ustele olid ka maja uksed lahti murtud, kuid maja oli tühi ja sealt polnud midagi võtta. Maja õues toimuvat pole naabrite juurde näha ega kuulda, nii et lausa ideaalsed tingimused. Näib, et omanikul tuli Volga alles siis meelde, kui sissemurdmisest kuulis. Külarahvas kahtlustab remondimehe joomakaaslasi, kuid kellelegi näpuga näidata ei osata. Fakt, et maja tühi ja Volga ikka veel seal garaažis, oli teada paljudele. Politsei pole Volgat senini leidnud ja vaevalt et leiabki, küllap tolle maised jäänused juba mõne metallikokkuostu õue peal.