automoto.ee foorumid

Täisversioon: III põlvkonna pobeda Helsingi automuuseumis
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Sai eile pealelõunal käidud Helsingi automuuseumis:
Helsingi automuuseumEelnevalt teadsin seal oleva pobeda kohta vaid seda et pidi korralik eksmplar olema. Auto aastast 1956, III põlvkond, beez. Minu suureks üllatuseks oli see masin perfektne. Väga üksikud möödapanekud mõne poldi/mutriga, kuid auto ise oli vaatamist väärt. Niisiis soovitus: kes taastab pobedat või on lihtsalt auto suur fänn võtku see tee jalge alla. Tasub ära sest infot saate te palju.
Pilte pobedast
Olen rõõmus ja juhin tähelepanu porilapakale. Tea, kas on tegu NOKIA toodanguga, mida OY KONELA või mõni teine Soome edasimüüja on lasknud valmistada?
Soome Volgadel olen ka näinud vägagi eriskummalisi lapakaid, kus on ka vahel ladina tähtedega sõnumeid.
Piibur Kirjutas:Olen rõõmus ja juhin tähelepanu porilapakale. Tea, kas on tegu NOKIA toodanguga, mida OY KONELA või mõni teine Soome edasimüüja on lasknud valmistada?
Soome Volgadel olen ka näinud vägagi eriskummalisi lapakaid, kus on ka vahel ladina tähtedega sõnumeid.
Ma ka rõõmus aga 1950-da aasta Pobeda varuosakataloogi järgi porilapakat sel masinal varustuses tegelikult ei ole. Võibolla III põlvkonna masinatel juba on-kel kataloog käepärast võiks järele kontrollida.
Veel üks asi: 50-da aasta kataloogi järgi on Pobi lävekarbile kinnitatud (liimitud) kummitihendi riba: ukse alaosas see aga puudub. Näitusemasinal on tihend kogu ukse perimeetril ja lävekarbil puudub-vastab see kataloogile?