automoto.ee foorumid

Täisversioon: kiire küsimus võrri valdkonnas
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
nimelt plaanin osta võrri mis pidavat olema remont mõõdus nr 2,küsiksin seda et kas motopoes on kolvid,rõngad,slindrid ja värgid särgid olema vastavalt remont mõõtudele
või on poes ainult pakutav 1 mõõdus ehk originaal mõõdus..ja peab neid remont mõõdus olevad juppe mõjalt otsima ja kas neid on ka saada...
Mina ei ole kuulnud, et D-mootoritele oleks jubinaid remontmõõtudes valmistatud. Muidugi... kui keegi ei ole remontkolbi just spetsiaalselt valada lasknud, sest iga silinder kannatab üle puurida Wink

n2utsu

valdo Kirjutas:Mina ei ole kuulnud, et D-mootoritele oleks jubinaid remontmõõtudes valmistatud. Muidugi... kui keegi ei ole remontkolbi just spetsiaalselt valada lasknud, sest iga silinder kannatab üle puurida Wink
vaidlen silindri puurimisesele vastu, mul on kerg silinder mis on seest kaetud kroomi kihiga seda ei saa puurida sest kui kroom kiht kaob on silinder p....s
n2utsu Kirjutas:vaidlen silindri puurimisesele vastu, mul on kerg silinder mis on seest kaetud kroomi kihiga seda ei saa puurida sest kui kroom kiht kaob on silinder p....s

Ehk täpsustad mis masinaga tegemist on ning kuidas sa selle info omanikuks said?
Ok sain targemaks,aga omanik tõstis enne müügi tehingut hinda ja seda võrri ma ei osta,omanik ise ka mingit konkreetset juttu ei rääkinud vaid ajas mingit ümbernurga juttu

n2utsu

Endal on Honda Wallaroo ja seda asja kuulsin Ramost (www.ramo.ee) ja see oli asjatundja, mitte mingi vanamutt kes mitte midagi mootoritest ei jaga!!!