automoto.ee foorumid

Täisversioon: Mis asi on \"roostesurm\"
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Äkki keegi ütleb millest koosneb ja kuidas kasutatakse.

tervitustega
Walter
Tõenäoliselt mõtled Sa ortofosforhappel põhinevaid roostemuundajaid. On sellina kollakas vedelik, kantakse roostetanud pinna peale, mille tulemusena seal olev rooste sellega reageerib ning tekitab stabiilsed, roostetamist enam mitte soodustavad keemilised ühendid.

Soovitav on päeva jooksul muundajaga töödeldud pindu kasta, et roostega reaktsioon paremini toimuks. Seejärel võib kuivanud ning reeglina sinaka pinna üle kruntida.

Tootjaid on mustmiljon. Mina olen nt kasutanud Flora lahjendamata ollust.
valdo Kirjutas:Tõenäoliselt mõtled Sa ortofosforhappel põhinevaid roostemuundajaid. On sellina kollakas vedelik, kantakse roostetanud pinna peale, mille tulemusena seal olev rooste sellega reageerib ning tekitab stabiilsed, roostetamist enam mitte soodustavad keemilised ühendid.

Soovitav on päeva jooksul muundajaga töödeldud pindu kasta, et roostega reaktsioon paremini toimuks. Seejärel võib kuivanud ning reeglina sinaka pinna üle kruntida.

Tootjaid on mustmiljon. Mina olen nt kasutanud Flora lahjendamata ollust.

Aga kui peale töötlemist pinnale jaavad mustad täpid, kas need täpid ongi rooste mida vaja veel töödelda.