automoto.ee foorumid

Täisversioon: vaheplaat mosse mootori ja vazi käigukasti vahele
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Oleks vaja saada vaheplaadi jooniseid või vaheplaati mosse mootori ja vazi käigukasti vahele.

mgarageu

ei tegele enam ise mossedega. aitan küll üht sõpra, kes mosseliigas rallib. vaheplaate tehti vanasti 412 sidurikoja ja Lada käigukasti tagumise poole vahele(s.t Lada sidurikoda eemaldati kasti küljest). alumiiniumist plaadile töödeldi avad ja muu vajalik, kasutusse läks järelikult Niva siduriketas jne. kui leiad meistri, ei ole selle joonise visandamine keeruline...
Sellelt lehelt peaks saama piisavalt infot http://www.autocentre.ua/article/6158..html
Siia tuleb küsimus asja mõtekuses.Isegi kui panna 5-ne kast on küsimus selles,et 5-ne Lada kast maksab 3000krooni,aga 5-seid teiste tagaveoliste kaste müüakse 1500krooniga.Aretustöö on aga sama.
Seega asjal jume vaid siis kui aretatakse mingi tagaveolise viiene kast.
Endalgi pakkuda Ford Sierra ja Fiat 131 5k-kaste.

mosse1

muideks omal olemas see kuid kahjuks müüa seda ma ei saa , kuna mootor lähem M407 vahele koos siksi kastiga igal juhu tehtud sai see kuskil tallinas tuttav tegi kunagi ammu .
mosse1 Kirjutas:muideks omal olemas see kuid kahjuks müüa seda ma ei saa , kuna mootor lähem M407 vahele koos siksi kastiga igal juhu tehtud sai see kuskil tallinas tuttav tegi kunagi ammu .

Selle asemel, et siin tühja karata ja kelkida mis Sul on ja teisel pole, mine kuuri ja viska too plaat lapiti papi pääle ning joonista maha. Saad seltsimehele täiesti reaalset abi osutada.