automoto.ee foorumid

Täisversioon: kroomi juurde
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
kust saaksin jawale kroomitud kellad,linnas nägin ühel päris stiilne oli
Suvalise metalleseme (vähemalt terasest valmistatu) annab ära kroomida. Kes kroomimise/eeltöödega tegevelavd ja palju see maksma võib minna (ja muid nüansse), seda on siin foorumis palju arutatud, otsing abiks.

Sinu ülesandeks jääb siis \"kellad\" lahti võtta; täpsemalt eraldada neist need detailid, mida Sa soovid kroomida. Ning hiljem uuesti kokku panna Smile
hmm. Kellad - mitmuses. Sellest järeldan, et tegu 634 /638 kelladega. Vanematel ei ole 2 kella vist. Kui sa 638 kella mõtled siis sellel on plastik ümber. St seda kroomida ei saa. Sama on ka jawa 634 kelladel.
Pole oma elu jooksul kohanud kellade kroomimise vajadust. Pole seda ühelgi jawal kohanud ka. Samas on esiporikas küll kroomitud. See oli siis miilitsa variandil.
unimüts Kirjutas:Kui sa 638 kella mõtled siis sellel on plastik ümber. St seda kroomida ei saa.

Kui mitte kuidagi kohe ei saa, siis kuidagi ikka saab Smile

Ehk siis kõva teotahte korral on alati võimalik suvalise plast-detaili asemel valmistada samade mõõtmetega terasest replika ning selle pinnakatteks kroomi kasutada Smile
oot andestust Valdo. Kuidagi ikka saab jah. Tuli meelde vist.
To Tann, kus sa asud. Äkki nägid sa minu sõbra jawa 638t, mille ta 2 aastat tagasi maha müüs. Tollel olid kroomitud asju peaga peale visatud. Ja kellade ümber oli ka plekk minu mäletamist mööda. Kasutatud oli jawa californiani kella ümbriseid.

Arvatavasti on plekk tegtud torust, millel on maha treitud üks osa ja alla keere lõigatud. Alumise otsaga tuleb veidi probleeme, kuid ei usu, et pole tehtav.
tallinnas elan,ajutisielt