automoto.ee foorumid

Täisversioon: iz planeta 5
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
iz planeta 5 90a
Peale pandud 4 mootor.
Ostsin 2500 eest Kui küsite miks nii kallilt ? Siis vastan,et tsikklil oli uus aku tehtud kap remont ja just ka värvitud. Varuosad on ju kallid.
Kuupe on ikka 350.
OT: 2500 krooni PL5 eest pole mingi näitaja. Mina loen sellisest hinnast välja, et sellel rattal t6enäoliselt dokid puuduvad, puudub ülevaatus,kindlustus. Samuti on \"kap. remont\" väga suhteline m6iste. 2500+ v6iks alata õige kap.remondi eelarve(eeldusel, et kasutad uusi juppe)
Jah kasutatud oli uusi juppe. Kõik jupid mis sisse panud oli olid poest ostetud.
No näita siis välja oma masin! Wink
Ei näita. Mingid vanad pasad pildid on. Eelmise omaniku tehtud. Teen uued pildid siis näete masinat. Panen veel orginaal paagi ka peale ja parema istme siis on elu püss. Aga kui ikka väga tahate näha siis vaadake. http://www.pilt.ee/taurii
Kui kedagi peaks veel huvitama siis sain lõpuks tehtud uuemad pildid.
Pildid asuvad siin www.pilt.ee/taurii
taurii Kirjutas:Kui kedagi peaks veel huvitama siis sain lõpuks tehtud uuemad pildid.
Pildid asuvad siin www.pilt.ee/taurii

Täitsa vinks-vonks tsikkel, edu ja muretuid kilomeetreid
Kui nüüd natuke norida siis ise ma asja nii kirjuks ei oleks ajand, et raam sinine, paak ja küljekarbid must, ja veljed ja nipet näpet kuldne. Maru kirju on üldpilt. Aga kui omanik õnnelik siis kõik heaBig Grin
Tegelikult kui nii vaadata siis pole ta nii kirju. No igal ühel oma arvamus.Big Grin Õnnelik olen ikka sest tal on igavesti kuri mootor.Cool