automoto.ee foorumid

Täisversioon: kas eestis on m6nda bmw m1-te
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas eestis on bmw m1 , nagu pole näinud , ega eriti ei tea ka ka s too auto on tootmises olnud.
[Pilt: ioo]
Vabandan aeglase yhendusega kasutajate ees , aga ei osand pilti väiksemax teha...
Production Notes:

First car completed on July 10th, 1978
Last car completed on Feb.13th, 1981
All VINs have the same 14-digit prefix (WBS59910004301XXX) with individual 3-digit suffices. The entire production range used numbers 001 to 460, with seven numbers never used (045 to 049, 428, 431) and two Group 5 race cars built without VINs.

Production Breakdown:

1979 - 79 cars (41 road, 38 race)
1980 - 188 cars (178 road, 10 race)
1981 - 188 cars (180 road, 8 race)

Eestis vaevalt leidub Smile
Ringrajavõistlustel olla mingit replicat näha olnud, aga seegi kuulus vist soomlastele.

Originaali 99,9999999999999999999999% tõenäosusega ei ole.
Eesti ringrajavõistlustel viimastel aastatel mitmel korral osalenud M1 ei ole replica, vaid algupäraselt võidusõiduks ehitatud auto, seega tegemist on küllalt suure haruldusega. Soomlase Olli Virtaneni juhituna ei ole see küll eriti tihti finišilippu näinud, põhjused on alati olnud tehnilist laadi (põhiliselt käigukastis). See on ka ainus siin liikunud M1. Ka tänavasõiduautona on see maailmas küllalt haruldane (ja kallis)

iz3

ei tea neid tehti isegi nii vähe, et kui neid kohtad, oled SUURE ÕNNEGA koos.....neid valmistati all 20 tuhande minu meelest(võin ka rängalt eksida)
iz3 Kirjutas:.....neid valmistati all 20 tuhande minu meelest

Vaata eelmisi vastuseid (vastust #3), enne kui kirjutama hakkad...
USAs neid on vast kõige tihedamini näha. Kuid see tihedus on relatiivne!
Põhiliselt on võimalik kohata kallite autode oksjonitel ja showdel. Sedasi
olen isegi käinud vaatamas huvitavat kraami!
Siit saab infi M1\'de kohta!
http://www.bmwm1.com/m1register.htm
nähtud siis nt. 2004 aasta mais leedus.
[Pilt: phpat8yjl_2.jpg]
Suvel sai külastatud BMW Muuseumit Münchenis, kus M1 täiesti reaalselt ka olemas oli. BMW-de teisi võidusõidumudeleid oli samut. Pilti tegin ka:

M1 BMW muuseumis Münchenis
svenson Kirjutas:nähtud siis nt. 2004 aasta mais leedus.
[Pilt: phpat8yjl_2.jpg]

See auto on Olli Virtaneniga roolis võistelnud ka Eestis (erilise eduta).