automoto.ee foorumid

Täisversioon: kui paljudel on tartus atm
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Roono

et siis küsimus et kui paljudel on tartus atm, siiamaani pole veel ühtegi teist näinud peale enda oma.
No siis tule Jõgevale. Siin neid päris palju sõidab. Ainuüksi Vaimastveres juba mitu tükki. Smile

veiq

Ise pole küll ühtegi sularahaautomaati ringi vuramas näinud, aga noh, ilm on imesid täis ju Toungue

öö ott

veiq Kirjutas:Ise pole küll ühtegi sularahaautomaati ringi vuramas näinud, aga noh, ilm on imesid täis ju Toungue

Kas see oli nali või? ATM igastahes silmale talutavam kui mingi roller...
Akronüümi ATM kõige laiemalt levinud tähendus on automatic/automated teller machine ehk siis maakeeli sularahaautomaat. Ja üks väike seltskond peab nende kolme tähe all silmas Hiinas (?) valmistatud mopeedi Honda Monkey kloone.
See neljarattaline loom on ATV, All Terrain Vehicle.

Kuigi tegelikult on sarkastiline norimine kirjavigade kallal 99% juhtudest maailmarekordiliselt igav lugemisvara.

y2k

Jesper Kirjutas:See neljarattaline loom on ATV, All Terrain Vehicle.

Kuigi tegelikult on sarkastiline norimine kirjavigade kallal 99% juhtudest maailmarekordiliselt igav lugemisvara.
SEE EI OLE ATVRolleyes See on ATM aka Hiinas toodetud Honda Monkey? koopia mis on 50ccm ja arendab tippkiirust kuni ~90km/h?Rolleyes
Ühet tüüpi olen sellisega siinkandis vuramas küll näinud. (mitte kloon, päris Honda Monkey.)

Roono

ise olen ka seda Honda Monkeyd näind ja siis veel ühte atm
endal on plaanis juba vähe ümber ehitada suurema raami peale
nii et kui kellegil oleks pakkuda mingit komplekset või peaaegu komplekset siis võtke ühendust.
andris Kirjutas:Ühet tüüpi olen sellisega siinkandis vuramas küll näinud. (mitte kloon, päris Honda Monkey.)
Kui natuke edev olla, siis olen minagi ühe "originaali" omanikToungue
[Pilt: HondaMonkey3.JPG]
Missugune on see ATM?
andris Kirjutas:Missugune on see ATM?
Kliki siia!
Romka kas sa vahepeal sõidad ise kah selle Monkey-ga ?
AndreP Kirjutas:Romka kas sa vahepeal sõidad ise kah selle Monkey-ga ?
Aga muidugi. Just talvel on hea, sest on madal ja kärnkummidega.