automoto.ee foorumid

Täisversioon: kas kovrovets175 on vastupidav ratas
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

marps009

kas kovrovets175 on vastupidav ratas ja kas sellele varuosi on saada.küsin kuna tahax teada kas tasub ostaToungue
varuosi on kindlasti saada. vastupidavusega aparaat eriti ei hiilga. mina eelistaksin igatahes minskit.
Minsk on parem kohe kindlasti eriti uuem varjant. Vastupidavus sõltub ka sellest kuidas hoida, mõnel ei pea päevagi vastu, mõni sõidab terve suve probleemidetta ära.

marps009

mul minsk on aga tahax lihtsalt talveks uut projekti ette võttaRolleyes

marps009

et kas kovrovetsile voshodi või nt k-62 karpst saab panna.

atsetoon

olen kah millalgi kahte kavrovetsit omanud. Jama on olnud ainult siduriga (vist isegi mõlemal) muidu aga suht lollokindel riistapuu.

anti666

Mul on ka kovross, võin öelda et tegelikult on tegu väga lollikindla ja lihtsa ehitusega venelasega. Ja tegelt on tegu ikka vastupidava masinaga, sellega mis mul on sõitis juba minu vanaisa enne mind 40 aastat tagasi (10 000 km). Pole eriti midagi katki läind ja käivitus isegi peale 10 aastat seismist enamvähem. isegi heinasaate on sellega veetud (lohistatud mööda maad).
Njah... Mul oli Voshod 3M... Pmst. Kavrossi edasiarendus. Eks ta ikka käib kui hoodad REGULAARSELT!