automoto.ee foorumid

Täisversioon: kuidas pressida väntvõlli kokku ja kus?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Niisiis tänasega jõudsin jamani, et tuleb väntvõll jawa 638l uuesti kokku laduda. Uued laagrid on külge pandud ja nüüd vaja vaid kokku suruda -- kuid kuidas?

Pilt väntvõllist
http://www.zone.ee/raivokuusik/638/Teile...lwelle.gif

Niisiis lahti ei ole võetud kepsu pooli seega mõlemal pool on 2 ketast. Endal oli idee selline et võtta 2 kolmnurkrauda ja pitskruvi suruda nad vastu väntvõlli kokku. Seda sama teha teise paari kolmnurkraudadega ja pitskruviga-- see peaks ta tsentrisse suruma ju?? kas siin on minu loogika paigas -- või ma eksin?

Teiseks on mure ka sellega kus seda saaks kokku suruda Tartus. Haamriga ei taha üldse kohe sellele kallale minna. A unustasin öelda pressimisel on vajalik paari tonnilist jõudu. Samas lasin ka ära treida vaheplaadid tugevast terasest plaatide vahele -- et kepsu kohapealt paindesse ei lähe. Seega lihvitud plaadid lähevad täpselt vahele.
soovitan minna lähimasse põllumajandus ühistu töökotta.seal on kindlasti kõik vajalik olemas.laagrite pressimisega puutuvad nad pidevalt kokku.
Vänt juba koos ja läheb kokkuladumiseks-- rihtija küsiks lõpuks mult -- miks ma sirge väntvõlli rihtimisse viisin? Ma nagu loll lammas vaatasin kuidas nii?