automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kas kellelgi on lasteratta pilte ?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nagu ütles kunagi EKP KK I sekretär Vaino Väljas on \"nastalgia \" ravimatu haigus ja seetõttu tunnen  huvi 60-date aastate või ka veidi vanemate aastakäikude kolmerattaliste lapserataste piltide vastu. Minu kolmerattalised kulusid nii kätte ära, et mul vaid mälupilt neist liikuritest. Ka sai nende rataste üksikuid osi  kasutatud tehniliseks loominguks-eeskätt kondimootoriga puuraamil \"autode\" ehitamiseks.
Ette tänades!
Leidsin sellise jalgaratta jäänused(peaaegu komplektne) ühest põõsast Saaremaalt:
Pilt1
Pilt2
Pilt3
Pilt4
Pilt5

Taastajale sobib ehk algmaterjaliks, kuigi raam oli täitsa korralik ja isegi keskjooks käis ringi.
samasugune on praegu patikal müügil (oli vähemalt pühapäeval), päris kobedas seisus. hinda ei küsinud, pilti ei teinud.
Tagadil [attachment=22294]müügis olnud ratta pilt.
Polnud kolmerattaline.
Siin 99 aastat vana ülesvõte Tallinna (?) fotoäri lastejalgrattast. Sadulas üks mu kaugem sugulane. http://www.album.ee/?o=291697585
Natuke OT aga kui kellegil on üle veneaegne laste väikekolmerattaline ratas, kus vändad olid keskel ja ketiveoga, mitte esiratta küljes. Siis oleks väga huvitatud soetama sellise oma tütrele. Tänapäevased on jube halva kooostekvaliteediga ja üüratult ülehinnatud.