automoto.ee foorumid

Täisversioon: Raaminumber Izil
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kus asub iz planeta 5 raaminumber. Asi oli just värvimises, et võibolla jäi värvi alla ja ei paista välja. Või olen ise pime.
Tänud
Minu Planeta 5l oli see näiteks etiketi peal esikahvli kinnituse juures.
Ei tea, kas kerele stantsitud seda ongi.
Seal alumiiniumist lapaka peal on mul ka olemas aga mõtesin, et peaks nagu mujal ka olema. Need peaksid ühtima omavahel. Näiteks jawal on küll raami peale ka stantsitud. Nimelt on mul siis see alumiiniumist lapakas raami küljest maas ja tahtsin vaadata kas see ikka raami peal olevaga ühtib. Kas keegi kobisema ei hakka kui ise selle alumiiniumist lapaka sinna tagasi panen?Rolleyes
sinu mudelil raami sisse numbrit löödud pole.

on juhtumeid, kus ARK norib plaadi neetide kallal. et probleeme vältida, ära kinnita plaati poltide või tõmbeneetidega, vaid kasuta originaalilähedast kinnitussüsteemi (pean silmas sarnaseid needipäid). lihtsalt osad kontrollijad on erinevalt informeeritud (mõned arvavad, et plaadid võivad olla kinnitatud ka poltidega, nagu osadel rasketel mootorratastel, mõned teavad jälle väga hästi, et Izhevski tehases nii pole tehtud jne).
No eks ma üritan siis kuidagi (nii nagu ta oli) tagasi panna ta sinna. Võibolla tuleb see silt uus ka osta sinna sest vanal mootori number kulund Sad
mootori number tänapäeval ARK'i ei huvita.